Gość: MMM IP: *.chello.pl 20.09.04, 11:36 PIERWSZY! A ja ni mam kompleksa! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ciekawy ;-) Ku pokrzepieniu członków IP: *.azvu.nl 20.09.04, 11:37 Moze dobrze byloby poinformowac czytelnikow "GW" jaki jest ten zakres normy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cos smiesznego Re: Ku pokrzepieniu członków IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 20.09.04, 12:15 -Czter... -Szes... -Pietnascie centymetrow!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborach, wyprysku PARTYJNYCH zi-lustrować !!! Z lewa i prawa,po IP: *.dip.t-dialin.net 20.09.04, 23:33 jaruzelskiego wyjąć spod ustawy chyba, że się sam zgłosi jak ta staruszka, co się dowiedziała, że ruskie były i wałciły, to rakowskiego tesz Odpowiedz Link Zgłoś
tricolour do MMM 20.09.04, 12:00 A może, bracie, masz jednak kopmpleks... bardzo sie cieszysz z tego, ze jesteś pierwszy. Może warto być ostatnim? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Franek P. Aby na pewno ...? :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.04, 12:13 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jola_od_mola Re: Ku pokrzepieniu członków IP: *.Astral.Lodz.PL 20.09.04, 12:52 Członki wasze,kompleksy też, a ja sobie chętnie pooglądam :) tak dla przyjemności Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grace Jola, każdy facet ci pokaże, poproś! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.04, 13:05 A tak poza tym, to jakiej rasy panów członki znajdują się w atlasie? Bo wiadomo że u Murzynów jest inaczej, u Arabów, u Japończyków itp. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BB poprawnie IP: *.inter.net.il 21.09.04, 10:08 Po pierwsze nie Murzynow, ale Afrykanczykow, bedz Czarnych, po drugie, znow gubisz sie w steerotypach biedny polaczku............ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e HEHEHE IP: *.bydg.pl / *.bydg.pl 20.09.04, 13:08 Co za wioska,no tak a czego mozna spodziewac sie po samcach!!!Procz tego narządu nic nie są nam kobietom w stanie dać!Bieda,KU..S temat numer jeden!!!HEHEHE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Narzad Re: HEHEHE IP: 83.238.2.* 20.09.04, 13:56 A wiec "samico". Ty mozesz dac jeszcze mniej, bo tylko "dziure" i to pewnie bez dna. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jakub Współczuję ci IP: 193.28.0.* 20.09.04, 14:20 jeśli znasz tylko jedną kobiecą dziurkę. Podpowiem ci, że są jeszcze dwie inne - równie ciekawe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e Re: HEHEHE IP: *.bydg.pl / *.bydg.pl 20.09.04, 14:51 Ty nędzna imitacjo człowieka ,kobieta nie musi dawać,sami sobie bierzecie,często siłą,zresztą dla mnie mało ważna jest moja jak to nazwałeś dziura,jeżeli mam ochote na sex to poprostu go mam,tyle,że nie mysle ciągle o tym,nie żyje tym ile moja pochwa sobie mierzy itp.Prymitywie pomyśl czasem a nie krzyczysz bez powodu,w tym co napisałeś widać twoją płycizne,postrzegasz kobiety tylko jako obiekty seksualne i pewnie najchętniej wyszedł bys na ulice i zdymał kilka nie?Napisałam tak o mężczyznach bo to prawda,nikt sie tak bardzo nie przemuje tym co ma w gaciach od was,poza tym doskonale wiecie,że gdyby nie wasza jedna komórka(plemnik)to bylibyście nam zbędni!żegnam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KR$ Boze.... IP: *.riz.pl / 195.94.202.* 20.09.04, 15:16 Gwarantuje ci ze po tym jak sie nam tutaj przedstawilas to raczej wiekszosc panow nie chcialaby cie nawet 'wydymac'. Co za czasy - buractwo sie szerzy i pleni... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e Re: Boze.... IP: *.bydg.pl / *.bydg.pl 20.09.04, 15:46 HEHEHE urażona męska duma,sam jestes burak prostacki ku..sie!właśnie za to was nie nawidze,prostackie samce mające fioła na punkcie swojej męskości(czyli wiadomo czego),hehehehe obraziłam sie normalnie...hehehe tak sie składa,że wy nie lecicie na to co kobieta ma w głowie,tylko na wygląd,no chyba,że was sie wielce urazi tak jak ja teraz pomimo tego,że twierdze tak i twierdzić będe!i nie gwarantuj mi takich rzeczy kretynie bo nie wiesz co czynisz nie widząc mnie hehehehehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Worm Re: Boze.... IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.04, 16:29 Generalizujesz. Ja jak najbardziej przejmuje sie tym co kobieta prezentuje soba intelektualnie i wiem, ze Toba nie zainteresowalbym sie na pewno. Nie znosze impertynenckich i wulgarnych wojujacych feministek, wiec brzydze sie Toba. Na szczescie sa takie kobiety, jak moja zona, za ktore nie trzeba sie wstydzic. Milego dnia. mam nadzieje ze zmadrzejesz, choc to malo prawdopodobne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ururasek Re: Boze.... IP: *.pronet.lublin.pl 20.09.04, 17:21 Tiaaa Feministki walcząc z przedmiotowym traktowaniem kobiet przez mężczyzn... przedmiotowo traktują mężczyzn. Ile jeszcze potrwa ten orgazm niezgłębionej głupoty i frustracji przetaczający się obecnie przez coraz bardziej zobojętniałe społeczeństwa? Feministkę traktować penisem? Owszem, miotaczem, ale ognia... :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miliony powodów Ale sama się przyznałaś... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.04, 18:19 Jak chcesz seksu to masz. Trudniej mają mężczyźni, jak chcą seksu to jeszcze ONA musi chcieć. Więc się nie dziw, że sami sobie biorą i tyle o tym mówią. Jakoś sobie muszą wynagrodzić. Chociaż to żadne usprawiedliwienie, ale może przybliżyć do przyczyny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: panwojtek Re: HEHEHE IP: *.netcologne.de 20.09.04, 17:38 ..a, fe. Droga E. Dlaczego wszystkich jednakowo traktujesz? Sa jeszcze inni co na takie traktowanie , nie zaluguja. Przekonaj sie! Odpowiedz Link Zgłoś
robert_zoliborz Re: HEHEHE 20.09.04, 18:01 jeszcze powinnas dodac że "Kopernik tez była kobietą" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jotka Re: HEHEHE IP: 217.97.158.* 21.09.04, 08:38 A może Maria Skłodowska Też ??? hahahahahahaha - pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciek Re: HEHEHE IP: *.osiedle.net.pl 20.09.04, 19:03 ktos tu ma chyba zle wspomnienia z przeszlosci; i zapewniam ze nie jestem to ja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pdebek Re: HEHEHE IP: *.toyotauk.com 20.09.04, 21:06 jakim mnie panie stworzyłeś takim mnie masz gdyby nie nasza chęć zdymania(ciekawe słownictwo,prawie jak kurewka)was wszystkich nie było by przedłużenia gatunku i lepsze to niż coraz bardziej powszechne sylwetki spedalonych metroseksualnych chłoptasiów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: deedee alez wy, chlopy IP: *.net.autocom.pl 20.09.04, 13:34 jestescie glupie... nigdy do was nie dotrze ze liczy sie jakosc, a nie ilosc. wspolczuje wam i waszym kobietom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piekna Re: alez wy, chlopy IP: 83.238.2.* 20.09.04, 13:54 ta... widac nigdy nie zaznalas duzego :) Zaluj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jakub Re: alez wy, chlopy IP: 193.28.0.* 20.09.04, 14:23 Ona chyba jeszcze wcale nie zaznała... Bo to, że liczy się jakość a nie ilość to slogan używany przez niedoryćkane frustratki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziggy JESLI KTOS NIE MOZE TO PRZYNAJMIJ POGADA. IP: *.konin.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.04, 20:56 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziuta Re: alez wy, chlopy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.04, 16:00 A jaki to jest wedlug Ciebie duzy? :) Odpowiedz Link Zgłoś
rockybalboa1 Re: Ku pokrzepieniu członków 20.09.04, 13:50 Ja mam garbatego jest skrzywiony w dół (tzw.Peyroni), ale żona mówi ze jej to nie przeszkadza, nie wiem tylko czy napewno? kobitki co o tym sadzicie ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jakub Re: Ku pokrzepieniu członków IP: 193.28.0.* 20.09.04, 14:24 Fajnie masz. Łatwiej ci trafić w kakaowe oczko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gaga Re: Ku pokrzepieniu członków IP: *.crowley.pl 20.09.04, 13:58 Jest to ogromny wkład naukowców norweskich do rozwoju swiatowej cywilizacji .Czym jeszcze mozna sie zajmować w zimowe wieczory w tym północnym kraju. A swoja droga wiecie co to jest 100% meżczyzna ? Gdzie dotkniesz tam ...! Znacie takich wsród znajomych ,swoich szefów,a juz na pewno "polityków" !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bysior Re: Ku pokrzepieniu członków IP: 80.244.141.* 20.09.04, 14:03 A ja mam na 12 :-) I co ?? powinienem czy nie powinienem :-) mieć kompleksy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Joanna Re: Ku pokrzepieniu członków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.04, 14:12 Do precyzyjnych zamków nie używa się francuskich kluczy, tylko małych, angielskich.Wymagana jest precyzja, nie walenie kafarem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lelek Re: Ku pokrzepieniu członków IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 20.09.04, 16:24 !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: man Re: do Joanna IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 20.09.04, 17:17 założenie świetne, a jak z realizacją. Czy podjęłabyś się "leczenia" naszych kompleksów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: panwojtek Re: Ku pokrzepieniu członków IP: *.netcologne.de 20.09.04, 17:46 .. bravo Joasiu! nareszcie precyzyjna wypowiedz, bo reszta? Zapomniec! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jakub Re: Ku pokrzepieniu członków IP: 193.28.0.* 20.09.04, 14:28 To zależy czy 12 to długość czy średnica ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: melanoma Nie wielkość się liczy...! IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.04, 14:30 ... ważne, aby był figlarny! Odpowiedz Link Zgłoś
belefegor Re: Nie wielkość się liczy...! 20.09.04, 14:37 Masz racje liczy sie figlarnosc, a nie wielkosc. Chociaz niedawno, w pewnym damskim towarzystwie, jakos na takie tematy zeszlo. Powiedzialem, ze nie liczy sie wielkosc. Panie na to, zebym w to nie wierzyl, bo to tylko slogan. Okropne byly te panie. Dobrze, ze jestem figlarny )))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dżejms Re: Nie wielkość się liczy...! IP: 195.94.199.* 20.09.04, 14:56 Aby odległość była mniejsza niż długośc ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paskuda Bez pokrzepienia w porze walczenia IP: *.galaxy / *.eastlink.ca 20.09.04, 15:53 A ja tam caluski, caluski zasylam, ale tylko figlarzom, no i mniej satysfakcji z norm, a wiecej z pasji No i walczyc przyszla pora, aby nie byl to straszny "koniec" historii jego tajmniczosci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pit Re: Ku pokrzepieniu członków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.04, 17:22 Kobiety chwalą się wielkością swoich piersi, a faceci nie mogą wielkością ptaków?Czy to zabronione?Ja mam dużego i sie nie chwalę ile,ale jeśli ktoś chce, to czemu się nie chwalić!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: Ku pokrzepieniu członków IP: *.cefarm.kielce.pl 20.09.04, 18:01 No dobra...ale dla Ciebie duzy to jaki? Wszystko jest kwestia wzgledna ja mam biust 75D i uwazam ze nie jest duzy....a dla kolezanki ktora ma 75B moj biust jest duzy. Wiec jaki to jest ten Twoj duzy penis? Ciekawa jestem ile?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 20 cm Re: Ku pokrzepieniu członków IP: *.rhoen / 194.25.45.* 20.09.04, 18:04 20 cm. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pit Re: Ku pokrzepieniu członków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.04, 18:17 Ja mam 18cm. i wystarczy mi to zupełnie, ale niektórym może i to za mało. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: Ku pokrzepieniu członków IP: *.cefarm.kielce.pl 20.09.04, 18:27 No i (bez urazy) dla mnie to standard a nie "duzy" znaczy standard dla mnie to te 16-18 cm i na dodatek - mowie teraz o wielkosci - uwazam ze takie sa w sam raz! Jak kiedys kochalam sie z chlopakiem co mial wiekszego to nie bylo mi wcale dobrze! Wrecz przeciwnie - nie mowiac juz o klopotach w sexie oralnym. A poza tym to akurat jest prawda ze NAJLEPSZY sex jaki uprawialam byl z facetem ktory mial sredniej grubosci i tak jakies 13-14 cm. Po prostu facet byl DEBESCIAK! i juz.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: Ku pokrzepieniu członków IP: *.cefarm.kielce.pl 20.09.04, 18:30 Jakbysmy mieli cos dyskutowac to dopiero wieczorem, bo nie jestem u siebie. Jak bede w domu przy swoim kompie to przeczytam i odpowiem - teraz juz mnie wyganiaja od kolezanki z firmy (nie rozumieja ze czlowiek tu wazne sprawy omawia czy co? ;-) :) Odpowiedz Link Zgłoś
joly.roger I co z tego beda miec? :))) 20.09.04, 18:09 No i co z tego beda miec ci biedni Norwegowie? Wydadza iles tak kasy na taki albunm i ch... kupia ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m... ...JA TU NIE MAM ZAMIARU SIE CHWALIC IP: *.avenel01.nj.comcast.net 20.09.04, 18:49 ...tylko nadmienie ...,ze raz murzynka zemdlala na sam widok gdy zobaczyla mee ...rozumiecie Odpowiedz Link Zgłoś
zakompleksiony Re: ...JA TU NIE MAM ZAMIARU SIE CHWALIC 21.09.04, 12:42 Gość portalu: m... napisał(a): > ...tylko nadmienie ...,ze raz murzynka zemdlala na sam widok gdy zobaczyla > mee ...rozumiecie Widać wrażliwa była i przejął ją los biednych białasów, którzy muszą się zadowalać takimi ciupinkami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aska71@poczta.onet Re: Ku pokrzepieniu członków IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.04, 18:59 Bardzo chwalebny czyn wydanie takiego atlasu, ale moze ktos pomysli rowniez o kobietach,ktorych natura niezbyt chojnie obdarowala wielkoscia piersi One tez nie chca miec kompleksow z tego powodu a chca czuc sie kobieco i swobodnie w sypialni Przeciez od tego zaleza udane chwile we dwoje. Proponuje pomyslec o tym panowie, a nie tylko dowartosciowywac siebie ps jestescie w lepszej sytuacji,poniewaz "tego" nie widac (wiec selekcja odpada,w przeciwienstwie do waszej selekcji) i jezeli wytworzy sie "wiez" kobieta w ogole nie zwraca na to uwagi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mahasiddha 72 Re: Ku pokrzepieniu członków IP: *.kill.pl 21.09.04, 00:57 aśka, głowa do góry, nie czytaj głupich gazet i nie słuchaj głupich ludzi. na pewno wielkość piersi nie jest czymś od czego madry facet będzie uzależniał zainteresowanie dziewczyną, naprawdę ;) a w sypialni... dziewczyny, wy nawet nie wiecie jakie śliczne jesteście, gdy się kochacie. rozmiarem piersi tylko się pięknie różnicie. życzę szczęścia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sz Re: Ku pokrzepieniu członków IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.04, 19:55 pewnie ze kazdy nie jest tak duzy zeby nie poszukac wiekszego to jest cala kwintesencja kobiet Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meerkat CZY W ZIMNEJ WODZIE STAJE? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.04, 20:14 Widzac, ze wychodzacemu z Baltyku Murzynowi penis zwisa powyzej kolana zgromadzeni na plazy Polacy wybuchaja smiechem. Czego sie smiejecie?!- pyta zawstydzony Murzyn. -Wam sie w zimnej wodzie nie KURCZY???! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matt Re: Ku pokrzepieniu członków IP: 4.26.61.* 20.09.04, 22:08 Posluchajcie weterana (na podsumowanie) Cztery rzeczy w swiecie slyna: Piec goracy, izba jasna H.....STOJACY P.....CIASNA pozdrowienaia dla Agi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mor KIEDY BĘDZIE ATLAS CIPEK? IP: *.ostrowiec.dialup.inetia.pl 20.09.04, 22:52 Będzie ciekawszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prof Re: KIEDY BĘDZIE ATLAS CIPEK? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.04, 23:45 jak sie zgłosi twoja stara Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mee... Re: KIEDY BĘDZIE ATLAS CIPEK? IP: *.avenel01.nj.comcast.net 20.09.04, 23:55 ...feministki na to nie pozwola Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matt Re: KIEDY BĘDZIE ATLAS CIPEK? IP: 4.26.61.* 20.09.04, 23:52 Drugi atlas (ci...) sie pojawi po nagrodzie Nobla za pierwszy atlas. PZDR. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ironiczna Ciekawe... IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 21.09.04, 02:17 Ciekawe, ze jakoś niewielu panów ma kompleksy na punkcie jakości swojego najbardziej erotycznego organu jakim jest... mózg. Przecież jakość seksu zależy od wyobraźni i wrażliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matt Re: Ciekawe... IP: 4.26.61.* 21.09.04, 03:39 Moja droga, gdybys byla mezczyzna to bys zrozumiala jak to dziala. W przypadku seksu, mozg idzie niestety u nas na dalszy plan, o ile w ogole w takiej chwili istnieje.(milosc jest slepa etc.) W ten sposob, Ty i ja, a moze tez i inni znalezlismy sie na tym swiecie i dzieki temu ten swiat sie kreci do dzisiaj. Ale ostatecznie, tylko kobiety moga wydac opinie, kto naprawde jest mezczyzna a kto nie. Niestety, poza Aga i paroma innymi lacznie z Toba, na tym forum malo kobiet wypowiada sie co do tego wrazliwego tematu, a szkoda. Zarty, ktore sypia sie w tej dyskusji sa wlasciwie rozpaczliwym wolaniem ze strony mezczyzn: "kobiety pomozcie", bo chcemy wiedziec o co chodzi i chcemy aby bylyscie byly "happy". Czy dacie sie uprosic i pomozecie ? Z calym szacunkiem dla kobiet..... PZDR. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ironiczna Re: Ciekawe... IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 21.09.04, 04:59 > W przypadku seksu, mozg idzie niestety u nas na dalszy plan Zdrowy rozsądek- to i owszem. Ale mózg- przeciwnie. Wyostrzone zmysły, wrażliwość na bodźce wzrokowe.Kwestia tego co jest podniecające, erotyczne to wszystko rodzi się w głowie.To czy facet jest dobry, zależy od jego wrazliwości na potrzeby kobiety, umiejętności zaskakiwania jej czymś nowym i jego charakteru. A tych kilka centymetrów-bez przesady. Kobiety też mają różne rozmiary i co za tym idzie różne potrzeby. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matt Re: Ciekawe... IP: 4.26.61.* 21.09.04, 07:13 Brawo ! stajesz sie mniej "ironiczna". Zawsze uwazalem kobiety za wspanialych nauczycieli i dziekuje za lekcje. Dziedzina to do dyskusji rozlegla a sam nie czuje sie expertem do analizowania roli mozgu w intymnej sytuacji, bo w moich randkach, zawsze, nie wiem dlaczego, ukrywal sie przede mna. Wyostrzone zmysly, wrazliwosc i.t.p. o czym trafnie piszesz, nosi kazdy mezczyzna w sobie i w jakims stopniu, w zaleznosci od osoby, z tych cech korzysta. Te cechy dobrze bylo by poprzec garscia wiadomosci, ktore wychodza od samych kobiet. Pomoglo by to uniknac zamieszania, ktore dokuczliwie przesladuje obie plci. Nawet slynny Sigmund Freud na lozu smierci pytal sie przyjaciela: "no powiedz mi prosze, czego one (kobiety) chca. PZDR. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konkretna Re: Ciekawe... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.04, 07:35 Więc (nie zaczyna się od "więc", wiem) może konkretnie. Wielkość penisa nie ma znaczenia odczas uprawiania sexu, pomijając oczywiście przypadki skrajne. I to nie tylko te zbyt małe nie zdają wtedy egzaminu, ale również te z przeciwległego (nomen-omen) końca. Szkoda, że nie doceniasz roli mózgu w tym wszystkim. Jest naprawdę wiodąca. A przy okazji: brawo "ironiczna" :))))powiedziałaś dokładnie to, co ja chciałbym powiedzieć. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: konkretna Re: Ciekawe... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.04, 07:40 "...chciałabym powiedzieć." - miało być Żeby było jasne, jestem kobietą. A tamto, to tylko literówka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aby... odpowiedz IP: *.gov.pl 21.09.04, 10:08 Chcę odpowiedziec na Twoje pytanie czy wilkość jest wazna - pewnie, ze tak, ale nie najwazniejsza, ja kiedys przerazilam sie faceta, ktory mial za ... malego, moze to dlatego, że mój wcześniejszy chlopak byl "hojnie" wyposazony przez nature. Chociaz troche zaluje, ze nie sprobowalam... po prostu balam sie, ze bedzie kiepsko... tylko nie jestem pewna czy dobrze zrobilam... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Ku pokrzepieniu członków IP: *.tnt6.mel1.da.uu.net 21.09.04, 04:30 Mysle ze moze Atlas mozgu bylby bardziej wlasciwy ale sadzac po popycie na Atlas penisa i planowany Atlas Vaginy nie bylby on raczej popularny jako ze mozgi zanikaja u poniektorych na kozysc w/w. Cheers Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: p Re: Ku pokrzepieniu członków IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 21.09.04, 05:06 No niestety masz rację. Stwierdzam ze smutkiem. By the way: a czy rozmiar u kobiety ma znaczenie?Tak się zaciekawiłam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: Ku pokrzepieniu członków IP: *.chi.megapath.net 21.09.04, 06:20 Ani tez znajomosci czy tez gramatyki jezyka polskiego, durniu!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zakompleksiony Re: Ku pokrzepieniu członków 21.09.04, 12:43 Ja mam 3 cm, ale moja ręka czuję się całkowicie zaspokojona i uważa, że jestem jej najlepszym kochankiem. Odpowiedz Link Zgłoś