cykl

(1781 wyników)
  • Witam Tak piszę by podzielić się z kimś problemem. A więc tak się zastanawiam co się dzieje bo 46 dnia cyklu zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny Dziś jest 51 byłam u lekarza ale zapisy na początek maja PORAZKA!!!! więc jutro jest moja ginekolog i spytam się czy mnie przyjmnie Jutro rano jeszcze powtórze test zobaczymy co wyjdzie A jeśli to nie ciąża to napewno z tym nie można zwlekać prawda?? i tzreba szybko do lekarza pójść?? Mam nadzieje że jutro mnie przyjmnie jak mu powiem co się dz...
  • Mam regularne 28- dniowe cykle. Czy jest możliwe zajście w ciążę 1,5 dnia przed okresem? Dziś dostałam okres ale cały czas się obawiam mimo to, bo słyszałam, ze często pojawia się jeszcze jedna miesiączka. Czy zażycie tabletki 72 h będzie konieczne?
  • mam przedluzajace sie, nieregularne cykle od wielu miesiecy, mam 36 lat , mam dzieci zawsze mialam nieregularne i dluzsze niż 28 dni cykle, standard to 32 -35 dni, w ciaze zaszlam bez problemu ginekolog zlecil mi szereg badan i tak estrogen, progesteron w normie - akurat robione w cyklu b. krotkim USG wykazalo zbyt grube endometrium II fazy, jak na dzien cyklu w ktorym bylo robione na tej podstawie ginekolog stwierdzil ze brakuje mi progesteronu i stad przedluzajace sie cykle - (wyni...
  • Witam, Dzisiaj mam 32 dzień cyklu i jak już wcześniej pisałam w innych postach mam objawy takie jak na początku ciąży, ale dzisiaj zrobiłam rano test ciążowy i wyszedł negatywny. Dodam, że moje cykle są 28 dniowe. Czy to jest możliwe, żeby będąc w ciąży mieć negatywny test w 32 dniu cyklu? Może jednak nie jestem w ciąży, ale co w takim razie jest powodem, że nie mam nadal okresu? Nie mam teraz większych stresów, nie zmieniłam klimatu, nie jestem ani trochę chora(tylko mam temperature ...
  • Witam Chcialabym wykonac badania hormonow gdyz niestety zmagam sie ze sporymi problemami z cera oraz z nadmiernym owlosieniem. Dodam, iz mam 27 lat. Poczytalam troszke w necie i zrobilam liste badan by moc od razu z wynikami udac sie do lekarza. Te badania to: -DHEA (jest wiele oznaczen przy tym badaniu, czy robic wszystkie...?) -prolaktyna -androgeny -estrogeny -testosteron -LH -FSH -estradiol -progesteron -androstendion -SHGB Sporo tego ale mysle ze warto, moze w koncu ...
  • Od dłuższego czasu mam rozregulowany cykl (mam 36 lat, pierwsza @ w wieku 12 l).Od około połowy 2011 moje cykle mają długość od 26 do 50 dni. Nie biorę żadnych leków, ale zauważyłam, że mniej więcej w tym samym czasie (połowa 2011), zaczęło mnie po prostu odrzucać od mięsa - sam jego widok wywołuje mdłości. Jem je naprawdę w śladowych ilościach. Ewentualne braki białka uzupełniam spiruliną (glony morskie). Szukam możliwej przyczyny tego rozregulowanie i tylko to jedno przychodzi mi do głowy...
  • Witam Mam problem, pierwszy okres dostałam ok. 3 mis po porodzie, był bardzo obfity i długi, drugi po 27 dniach, też był obfity, minęło niespełna 22 dni i znowu dostałam okres, jeszcze dłuższy od poprzedniego, przed porodem miałam regularne cykle, teraz boję się, że coś jest nie tak,bo moje cykle są coraz krótsze a miesiączki bardzo obfite, czy to normalne? czy powinnam iść do lekarza? pomocy!
  • biorę 4 cykl pigułki wielofazowe i miesiąc w miesiąc mam okres w 'niewłaściwym momencie' tzn zamiast pod koniec opakowania pigułek, między 15 a 20 dc. czy to może oznaczać że pigułka nie działa jak należy i możliwa jest owulacja?
  • Mam zlecone przez endokrynologa badanie poziomu hormonów. Miałam je wykonać w 7dc. Problem w tym, że chwilowo nie mam cyklu...Ginekolog robił mi usg, podejrzewa pco, bo problemy z okresem mam notorycznie. Wizyta u endokrynologa już za tydzień, a ja nie wiem, czy zrobienie badań hormonów "kiedykolwiek" ma sens? Czy muszę poczekać na sztucznie wywołaną miesiączkę (mam tak zrobić za 2 tygodnie) i dopiero się przebadać? Nie ukrywam, że zależy mi na czasie, bo do lekarza dostać się t...
  • wyszłam od lekarza z karteczka, ze mam zbadać sobie prolaktyne, niestety zapomnialam zapytac w ktorym dniu cyklu powinnam sobie je zrobic, a lekarz mi nie powiedzial... wiecie coś na ten temat? kiedyś isc do labolatorium? mam bardzo nieregularne, długie cykle, miesiaczka musi byc wywolywana luteiną.... no i dziecko chcialabym miec w najblizszej przyszłosci tez... z góry dziękuję za odpowiedz!
  • Po 2m-cach brania costagnusa,oeparolu i picia przywrotnika polnego..moj cykl sie unormowal:)poleca wszystkim starajacym sie..mieisiaczki mam regularne i zauwazylam plodny sluz..polecam:)
  • mam bardzo krótkie cykle. wahające się miedzy 21-24. mam 16 lat lat. trochę mnie to nie pokoi i drażni , że tak krótkie mam cykle. czy to jest normalnie mieć takie cykle , czy powinnam się zgłosić do ginekologa??
  • orientujecie sie w tym kiedy sie co bada aby było dobrze?
  • Witam, jestem tu nowa i bardzo proszę o dpowiedzi,staramy się z meżem o dziecko,dodam że dopiero pierwszy miesiąć.Mój cykl trwa 31 dni,raczej regularny i dni płodne występują mniej więcej w 16,17 dniu cyklu (śluz ciągnący,przezroczysty),tak było w ostatnim cyklu,natomias teraz,gzie okres zaczął mi się 24 września zauważyłam że dni płodne zaczęły mi się już w 7dc zaczeły kłuć mnie janiki,(miałam śluz w postaci jaja kurzego,rozciagliwy)i wtedy też się kochaliśmy,ale już na drugi ...
  • Dziewczyny pomozcie, moze ktoras z was ma pojecie co mi jest. Staramy sie z mezem o dziecko. W poprzednim cyklu juz od polowy cyklu czyli gdzies okolo 14 dnia zaczal mnie bolec brzuch jak na okres, do tego bylo mi czasami niedobrze - bylam wiec pewna ze to ciaza. Ale w 28 dniu dostalam okres. Dodam, ze pare miesiecy temu udalo mi sie zajsc w ciaze, ktora niestety poronilam w 8 tygodniu. I wtedy zaczal mnie bolec identycznie brzuch juz mniej wiecej od powowy cyklu dlatego podejrz...
  • pomóżcie niedoświadczonej babie. mimo "zaawansowanego" wieku (28) dopiero teraz uczę się w tym temacie. po 10 latach odstawiłam tabsy. pierwszą miesiączkę dostalam po 28 dniach od dnia, w ktorym miałam wziąć 1 pigułkę, potem kolejny cykl trwal 27 dni a dzisiaj dostałam okres po 25.... za tydzien ide do gina i zapytam go o wszystko, wiem że cykl 28- dniowy to norma. a te krótsze? jak to wygląda?
  • Mam cykle 4-4,5 tygodniowe. Obecny trwa już 38 dni, te kilka dni spóźnienia wystarczyło żeby złapać schizę i zrobić betę - wczoraj, 3 tygodnie od ostatniego stosunku. Wynik 0,5, więc ciąża odpada. 2 tygodnie temu byłam w dosyć meczącej podróży, ostatnio miałam stres w pracy i w sumie dopiero wczoraj się uspokoiło. Wiem, że może to wpłynąć na cykl, ale nigdy nie miałam dłuższego niż 30 dni, więc się niepokoję. Na badaniach kontrolnych u gina byłam 3 miesiące temu, wszystko było ok. Jest ...
  • Czy ktos z Was wie,w jakim wieku zaczynja sie pojawiac cykle bezoulacyjne??
  • We wrzesniu 2009 urodzilam synka. Nie caly rok pozniej lekarz stwierdzil PCO, od sierpnia zeszlego roku w ciagu calego cyklu mam bole brzucha. Nie sa to bole typowe przed miesiaczka, wystepuje np 2 dni po miesieczce, dzien po owulacji, tydzien po owulacji. Czasami trwaja kilka dni, a czasami kilka tygodni. Najbardziej odczuwalne sa w nocy, nad ranem. Cykle zawsze mialam nieregularne, krawienie po ciazy takze silne. Przed ciaza bolesne miesiaczki (pierwsze dni). Po porodzie te bole zniknely, a...
  • Witam, staramy się z mężem o dziecko, kochaliśmy się dwa razy tym miesiącu w 17 i 25 dniu cyklu (moje cykle są zazwyczaj 28 dniowe, ale dwa ostatnie były odpowiednio 30 i 32) nie dostałam okresu w spodziewanym terminie i dzisiaj w 35 dniu zrobiłam test, wyszedł negatywny, gruba czerwona pojedyncza kreska, bez cienia wątpliwości (robiłam Pre-test) w poniedziałek wybieram się jeszcze na bete, ale chyba w tym cyklu nam się nie udało,nie chciałabym sobie robić nadziei ale okresu dalej nie m...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się