cykl

(3 wyniki)
  • zacząłem ten wątek bowiem warty jest pewnych informacji, które nie znalazłem w polskojęzycznej sieci, po drugie właśnie zaczeliśmy pierwszy cykl chelatacji ołowiu. z quanteca wyszło nam silne zatrucie ołowiem i to zarówno w organizmie ( głównie w kościach ) jak i w mózgu. zgadzałoby się to u mojego syna, bowiem miał on swój okres fiksacji oralnych, keidy to zjadał ciastolnę, kredki, świecówki, farby. a te własnie posiadają duże ilości toksycznych metali. potwierdzałoby się to -zda...
  • Witajcie, W piątek zaczełam podawac synkowi ten preparat, Kamil ma 7 lat. Ogólnie mówi dużo ale bardzo niewyrażnie, często chce coś opowiedzieć i zacina się albo krązy wokół tematu, sepleni, źle odmienia np zamiast "dwa rowery" mówi "dwie rowery". Przez wadę ma problemy z dzieleniem na sylaby, czytaniem, pisanie ze słuchu też sprawia mu problemy. Od 5 doby życia jest na hormonach- ma wrodzoną niedoczynnośc tarczycy, oczywiście do logopedy chodzimy i ćwiczymy cały czas. Podczytuję to fo...
  • Stosowałam córce 3 miesiące LOG IQ (2 x 1 kapsułka) , byłam zachwycona efektami. Teraz odstawiam na 2 miesiące. Czy 2 miesiace odstawienia wystarczy? Czy odstawienie nie spowoduje regresu? Najbardziej boję się o ten regres, bo wszytsko tak ładnie idzie do przodu.:(

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się