Forum Zdrowie Homeopatia
ZMIEŃ
      cykl

cykl

(5 wyników)
    • Witam, od kilku miesięcy staramy sie z męzem o dziecko, jak dotąd niestety bez powodzenia. Moim głównym problemem jest brak owulacji. Bardzo proszę o pomoc- jakie środki homeopatyczne pobudzają pracę jajników a tym samym stymulują wzrost pęcherzyków? Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Magda.
    • Witam, zwracam sie z prosba o Wasza opinie na temat moich dolegliwosci. Od 20.04 biore Sepie 200,raz w tygodniu. Przeszłam dwie ciąże obumarłe,w lewej piersi w okolicach sutka mam guzek wielkosci 5mm, nadżerka szyjki 1,5 cm, katar sienny, stany depresyjne po poronieniach(przeżyłam to strasznie).Mam 33 lata, 4-letnią córke. Po Sepii psychicznie czuje sie swietnie, katar,który dokuczał mi od lat w okresie wiosny i lata minął, guzek w piersi jest wyczuwalny. Wszystko byłoby ok, ale ...
    • Witam, jestem zdrowa ( albo tylko mi się tak wydaje), mam 30 lat i własnie zaczelismy starać się z mężem o dzieciątko.Antykoncepcja hormonalna została odstawiona kilka miesięcy temu, cykle mam w miarę regularne, owulacja w poprzednim cyklu była (test).A ciąży nie ma- być może dlatego,że miałam sporo stresów rodzinnych w ciągu ostatnich tygodni.Wiem,że mało kto trafia od razu w pierwszym cyklu starań, ale może można jakoś pomóc szczęsciu?Może Akownik coś podpowie? Bardzo proszę o sugestie.
    • Witam wszystkich cieplutko! Byłam na kolejnej (3 już) wizycie u homeo i nie wiem czy wszystko rozwija się w dobrym kierunku. Mam pewne obawy czy nie działa on trochę chaotycznie. A moja sytuacja w chwili obecnej jest następująca... 1. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy przytyłam ok. 5 kg, ciągle chodzę głodna, nie mogę się opanować, cały czas muszę coś pogryzać. 2. Od jakiegoś 1,5 miesiąca zaczęłam bardziej niż zwykle puchnąć, tzn. są dni gdy jest prakycznie w normie, a w inne cz...
    • czy istnieje coś takiego? czy jeszcze trzeba poczekac jakieś 100 lat?:)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się