Forum Zdrowie Borelioza
ZMIEŃ
      cykl

cykl

(4 wyniki)
    • [b]Cykl krążenia krętków BB w środowisku[/b] [i]Ilona Mączka, Stanisława Tylewska - Wierzbanowska[/i] Postępy Mikrobiologii vol 49/2010 str 25-32. - " target="_blank" rel="nofollow">www.pm.microbiology.pl/web/archiwum/vol4912010025.pdf Ciekawy materiał, niestety kończy się zdaniem: "Nadal jednak istnieje wiele niewiadomych."
    • Czytam to forum i czytam i mam pytanie, które mnie nurtuje a nie mogę znależć na nie konkretnej odpowiedzi. W wielu miejscach jest napisane, że objawy pojawiają się cyklicznie raz w miesiącu, co jest związane z cyklem rozwojowym krętka (co 4 tygodnie). I ja tu nie rozumiem jednej rzeczy właśnie. Czy to znaczy, że wszystkie krętki w moim organiźmie są w tym samym momencie cyklu? Bo mnie się to wydaje niemożliwe. A cysty pękają przecież też w różnym czasie i uwalniają krętki, któr...
    • jak myslicie co to może być codziennie rano czuję się fatalnie jakbym miał pozatykane żył od kolana w dół, jakby mi ktoś rozrywał sklejone naczynia ( dodał iż łykam pentoxyfilinę). Z czym ja walczę jestem na debecylinie 2mln 400 jmn. tinidazolu, chnolonie i doksycyklinie. Nie wiem co mam zrobić moja lekarka nie odpisuje. Doradzcie ja zwarjuję w południe jest ok., a rano wolę się nie budzić.
    • Zstanawia mnie jedna sprawa: sa osoby ( np Mille) które ładnie reagowało na leczenie i juz prawie były zdrowe lub czuły sie całkiem zdrowe po odstawieniu abx ma bardzo szybki nawrót np po miesiącu. Wydaje mi sie ze to raczej niemozliwe zeby cpn (chlamydia pn) tak szybko dał nawrót objawów - szczegolnie ze leczenie na bb w wielu punktach atakuje tez cpn wiec napewno u osob bedacych b długo na abx cpn jest znacznie osłabione i raczej nie powinno sie tak szybko reaktywowac. Bakteri...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się