cykl

(3 wyniki)
  • Ostatnio zdiagnozowano mi Hashimoto <tsh 4,13, ft3 i ft4 w dolnej granicy normy, przeciwciala 10 krotnie ponad gorna norme, usg typowe dla hashi>, przy okazji poszukiwan przyczyn nieplodnosci. Od 20 dc zaczelam kuracje przepisana mi Euthynoxem 50. Czy Euthyrox moze spowodowac opoznienie cyklu miesiaczkowego? Staramy sie o dziecko, ale nie w tym cyklu. Po jakim czasie przemiana sie ustabilisuje i mozna sie bedzie znow starac?
  • Witam, Mój gin przepisał mi clostilbegyt na wywołanie owulacji. Kiedy powinnam to przyjmować jeżeli biorę Euthyrox i żelazo?
  • dziewczyny od polowy grudnia biore euthyrox 5o mg. juz w styczniu spoznial mi sie okres-juz bylam na etapie kupowania testu ciazowego. Ale dostalam ten okres z opoznieniem. A teraz kolejna niespodzianka. Wliczajac 1 dzien ostatniego kresu, to 3 dni temu dostalam znow. i od 1 dnia cyklu jest to po 17 (normalnie wygladaloby na owulacje) dniach ............ Zawsze mialam regularny co 30 dni, a teraz .....? poradzcie, o ile cos wiecie z tego watku wiecie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się