cykl

(6 wyników)
  • ...czyli kolejne podejście do antydepresantu - tym razem na tacy seronil. A to dlatego, że mam, jak to powiedziała moja psychiatra, problemy z napędem. Fakt, jak się śpi średnio 12h, myśli się dość wolno, a życie spędza się przed ekranem komputera oglądając serial to chyba się ma problem z napędem. To jedyna pozostałość po depresji jaką mam. Nie jest mi jakoś smutno, nie mam wielu natrętnych myśli. Po prostu nie mam sił na wysiłek tak umysłowy jak fizyczny. Rozmawiać mi się nie chce. Spowolni...
  • Kochane a także kochani, bo i mężczyźni są dobrymi obserwatorami naszych stanów, jak postrzegacie zespół napięcia przedmiesiączkowego przy ChADzie? Zauważyłam, że u mnie ma to duży związek i objawy ChAD znacznie zaostrzają się w momencie PMS. Będę wdzięczna za Wasze opinie.
  • obroniłam dziś pracę mgr na 5. i... jestem załamana. bo teraz już CAłKIEM nie należę do mojego wydziału. bo nie mam żadnego celu i nie wiem, co ze sobą zrobić. tzn. mam niby jakiś cel, właściwie to mrzonki, takie z gatunku "wszystko albo nic". a co będzie, jeśli będzie "nic"? tuż po obronie miałam ogromną ochotę zamknąć się w kiblu i płakać. ale zrobiłam mądrzej i pojechałam do Sympatycznego Kolegi, żeby się upić.
  • pomocy :)(11)

Czy ktoś jest mi w stanie podrzucić SENSOWNĄ stronkę z łopatologicznym wyjaśnieniem jak działa cykl miesiączkowy i jak się go obserwuje? Taką dla 18-latki - świeżynki? Żeby był klarowny wykresik i proste, acz wyczerpujące instrukcje, i jeszcze żeby była neutralna światopoglądowo, i w miarę możliwości nie epatowała erotycznymi technikaliami na każde kliknięcie myszki? Bo albo mi na mózg i umiejętność googlania padło, albo takowej nie ma.
  • Zjazd(5)

W piątek zmarł mi teść (były). W poniedziałek był jego pogrzeb, we wtorek szpital i akcja z Duczką (długa historia). Od paru dni nie mogę się pozbierać. Nawet najmniejsze skrzywienie, najdrobniejsza uwaga w moją stronę powoduje łzy w oczach, płacz. Nie wiem, czy to okoliczności spowodowały zmiany w moim nastroju, ale zupełnie sobie z tym nie radzę. Czy u Was też jest tak, że czynniki z zewnątrz powodują aż taki zjazd w nastroju? Lekarz, czy jeszcze nie?
  • CHADowe koleżanki - czy obserwujecie u siebie w typowym dla wszystkich kobiet czasie zwiększoną drażliwość? Ja nie mam za bardzo obajwów fizycznych natomiast ataki zniecierpliwienia sięgają szczytów, nie mogę na nic czekać, każdy dźwięk wwierca mi się w mózg jak w czasie najcięższej migreny :( W przypadku "wejścia mi w drogę" chęć mordu danego osobnika staje się taka namacalna, że można ją kroić nożem. Płakać też mi się więcej zachciewa niż zwykle. I wszystko we mnie wręcz błagaln...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się