cykl

(5 wyników)
  • mam do Was nurtujące mnie pytanie: jak powinien wyglądac pełen cykl DC? jak teraz prowadze dietę ścisłą, ale mieszam ją z produktami EURODIETY (to chyba nie ma wiekszego znaczenia, jak wyślicie???) i nie wiem co dalej po tych 3 tygodniach? ile tygodni mieszanej i ile tygodnie diety 1000kcal? ja potrzebuję około 4 cykli jeszcze i nie wiem jak to ma wyglądac? prosze o pomoc :)
  • Dokładnie 10 jest mi potrzebne do szczęścia - konsultanka twierdzi, że tyle zeszczupleje spokojnie, ale czy rzeczywiście??? Czytam o duzo niższych wynikach?
  • Cześć dziewczyny!Podczas pierwszego cyklu schudłam w sumie 12kg teraz zamierzam ponownie przejść na scisła ale nieco krótsza niz 3 tygodnie no i potem mieszana.Chce spytac czy drugie podejście równiez zaowocuje takim spadkiem wagi czy bedzie nieco mniej.W chwili obecnej wazę 74 przy 168cm wzrostu.Będę wdzieczna za odpowiedz
  • Witam Was, Kochane Kobietki. Dziś jest mój 19-ty dzień ścisłej. Jest mnie ok. 7 kg mniej, przy czym 6 kg zrzuciłam w ciągu 10 dni diety, od tamtej pory, waga niespecjalnie mnie lubi... DC nie sprawia mi specjalnych problemów, jestem z siebie dumna, bo myslałam, szczerze mówiąc, że gorzej jest z moją silną wolą. Problem polega na tym, że jednak mój organizm zaczął się od jakiegoś tygodnia buntować na to proszkowane jedzenie. Objawia się to wieczornymi bólami żołądka (nie zawsze, al...
  • wczoraj zaczęłam dietę .Bardzo się cieszę , że jest takie wspaniałe forum. mam 174 cm wzrostu i waże 77 kg. Planuje schudnąć do 63 kg, to moja waga sprzed ciąży.trzymajcie za mnie kciuki , obiecuję często pisać jak mi idzie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się