Forum Zdrowie Dieta Dieta Cambridge
ZMIEŃ
      metabolizm

metabolizm

(5 wyników)
    • Może ktoś ma podobny dylemat?? Niedługo kończę dietę kopenhaską, schudłam na niej 8 kg ale to przy mojej wadze niestety za mało i chciałabym przejść teraz na DC - czy to dobry pomysł zaczynać ją zaraz następnego dnia po skończeniu kopenhaskiej?? Czy może lepiej trochę poczekać?? Bardzo liczę na pomoc... Pozdrawiam serdecznie Miło czyta się wypowiedzi na tym forum :)
    • rozumiem, że po ścisłej 3tyg mieszana, ale czy musi być tak, że najpierw 2 tyg. 2*DC+1, potem 2 tyg.1*DC+2, potem 2 tyg 1000kalorii i zwiększanie? jak to jest z tymi tygodniami? jestem pierwszy raz na DC i nie wiem jak to sobie rozplanować. napiszcie. pozdrawiam.
    • Kochane forumowiczki, właśnie się dowiedziałam, że w przyszłą środę wyjeżdżam służbowo na 3 dni, nie ma mowy o kontynuowaniu ścisłej ani nawet mieszanej przez ten czas, we wtorek minie 7 dzień, co robić ??? Oczywiście będę starała się oszczędzać z jedzeniem, ale ze względu na służbowe obiady i kolacje, całkiem uniknąć jedzenia nie mogę, czy to znaczy, że po powrocie muszę zaczynać wszystko od początku, bo wszystko, co teraz stracę mi wróci w ciągu tych 3 dni ? Czy mam po prostu p...
    • Witam Magda z tej strony szkiełka:) Mam 168cm wzrostu początkowa waga to 83kg.Dziś jest 16sty dzień diety jest -6kg.Niestety waga stoi od 7 dni... a nawet pół kg więcej sie pojawia na wskaźniku:( Mówiąc szczerze źle mi z tym.Zastanawiam się nad przejściem nad mieszaną i przedłużeniem jej okresu.Ja sobie tłumacze to tak może mój organizm sie po prostu przyzwyczaił i metabolizm tak zmalał...Być może jak pobudzę jelita to roboty otrzymam zamierzany efekt:P??Jak uważacie ??? Voluptas i inn...
    • ketoza(4)

niby czytałam, ale jakos to do mnie nie dociera, może dlatego, że osłabiona jestem :-). Dlaczego właściwie ta ketoza jest tak ważna i co od niej zależy??? Ja jestem dziś w 14 dniu ścisłej i, mimo, że nie podjadam, odczuwam jednak głód między posiłkami, nie jest on może tak wielki, jak na początku, ale jednak. Czy to jakaś anomalia??

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się