-
[i]"Zapytaliśmy w Ministerstwie Transportu, które odpowiada za przygotowanie rozporządzeń w sprawie egzaminowania, czy rozważa przesunięcie tego terminu. Odpowiedzi nie dostaliśmy."[/i]
To może przeczytajcie GW: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10916108,Nowe_egzaminy_na_prawo_jazdy___pozniej.html
-
Jak chcą tu mieszkać to niech się polskiego nauczą. Co za problem.
-
instruktorzy instruktorzy...A kiedy sie wezmą za egzaminatorow ktorzy byli na
koncu tego lancucha ?
-
No to koniec z łapówkami, zamiast wręczać koperty trzeba je od teraz ćwiczyć :)
-
Dzięki temu, że zatrzymało ich CBA wszyscy będą tym łapówkarzom
współczuli i starali się pomóc. Wyobraźcie sobie, że np. w III
Rzeszy jakiegoś złodziejaszka zatrzymuje policja polityczna - pewnie
byłoby Wam go żal, niezależnie od tego, że jest złodziejem...
-
jestem misiem polarnym i wlasnie obudzilem sie z zimowego snu.
nie wymienilem jeszcze prawka na nowe. czy organizuje sie jakas pikiete, lub manifestacje dotyczaca przedluzenia waznosci prawa jazdy?
chetnie przeszdelbym sie w tej sprawie pood sejm..
-
"tego czasu można jeździć ze starym prawem jazdy i potwierdzeniem złożenia
wniosku o wydanie nowego dokumentu."
Można i bez kwitka - koszt takiej imprezy to 50zł. Niestety, ale brak
podstawy prawnej do takowego działania - jest to ciągle jazda bez ważnego
dokumentu. Kolega potwierdził tel. na komende główną.
-
71 złotych hehe, czego to nie wymyślą żeby trochę jeszcze kasy wyciągnąć.
o ile dobrze pamiętam to zapłaciłem za prawo jazdy i teraz mam płacić drugi raz?
-
Tak jak zapewne wiele osób, muszę wymienić prawo jazdy na plastikowe. Czy
skończyła się już kołomyja z uprawnieniami władz warszawskich? Czy nowe prawo
jazdy będzie ważne? Bo prawo jazdy jest wydawane w imieniu prezydenta
Warszawy, przynajmniej tak jest napisane na moim papierowym prawku.
--------
2.IV.2005: Koniec pobierania nauk, teraz trzeba zdać egzamin...
-
Oto co ostatnio wyczytałem w internecie:
Rozmowa z Pawłem Usidusem - głównym inspektorem transportu drogowego
Jakie zmiany w przepisach związane z poprawą bezpieczeństwa w ruchu drogowym
przygotowuje rząd?
- Pierwszym elementem zmian obecnego systemu była modyfikacja szkolenia
przyszłych kierowców łącznie z poświęceniem większego czasu na zajęcia
praktyczne oraz na monitorowanie czasu szkolenia przyszłych kierowców. Jest
już także gotowy projekt ustawy o kierujących pojazdami z...
-
To wina Kaczyńskich !!!
-
Te zdjęcia obok to z egzaminów na prawko?
-
A co, za malo kasy na te hydre urzednicza? Bo jaki jest inny powod _obowiazku_ wymiany
bezterminowo wydanego kiedys dokumentu?
-
Dnia 15.III.2007 w okolicach przystanku Kiepury znalazłem prawo jazdy Adama
P. wydane w Słupsku.
Prawko czeka na własciciela.
Prosze o kontakt pod nr 608381299
-
cha cha cha...
jak w tym kraju ma być normalnie skoro nikt nie ponosi konsekwencji
zaniedbań... przecież to jest praca u podstaw...
jesteś CIULEM i nie zdążyłeś wymienić prawa jazdy przez kilka lat - to je
strać i zacznij się o nie starać od 1 stycznia...
przecież to jest jawna kpina... pracownicy w Urzędzie powinni pracować
zgodnie z czasem pracy, a termin NIE POWINIEN ZOSTAĆ PRZECIĄGANY...
niczego nie nauczymy się w ten sposób
każdy termin w tym kraju jakiego trzeba do...
-
Po odebraniu, oczywisscie wsopmozemy szkoly nauki jazdy i budzet wydatkami
kierowcow na odzyskanie prawa jazdy.
serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,3577850.html
Oj, niewielu policjantow w stolecznej drogowce bedzie mialo prawo jazdy.
Niewielu. Kazda proba zalatwienia sprawy w swojej klice, zakonczy dokumentem
na biurku pana Ziobry.
W sumie na Saharze tez mozna odbierac prawo picia tym, ktorzy wypili o jeden
lyk wiecej. Kiedy juz w Polsce nie bedzie kierowcow, skad ich zaimportujemy?
-
Niedobrze... Podobno rozpaczliwie brakuje narządów do przeszczepów.
-
uwazam ze nowe zasady egzaminow to kolejny upust rodzimej glupoty i w dalszym
ciagu nie zazegnanie sprawy lapowek
-
Ale wreszcie się ujednolici i wyrówna szanse... BRAWO! :-)
-
Hahahahahahahahahaah. Teraz Polska! Tak jest w krajach 4
swiata--bo w krajach 3 swiata, jak Oman, jest lepiej.