Forum Regionalne Mazowieckie Warszawa Warszawa
ZMIEŃ
      prawo jazdy

    prawo jazdy

    (87 wyników)
    • [i]"Zapytaliśmy w Ministerstwie Transportu, które odpowiada za przygotowanie rozporządzeń w sprawie egzaminowania, czy rozważa przesunięcie tego terminu. Odpowiedzi nie dostaliśmy."[/i] To może przeczytajcie GW: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10916108,Nowe_egzaminy_na_prawo_jazdy___pozniej.html
    • Jak chcą tu mieszkać to niech się polskiego nauczą. Co za problem.
    • instruktorzy instruktorzy...A kiedy sie wezmą za egzaminatorow ktorzy byli na koncu tego lancucha ?
    • No to koniec z łapówkami, zamiast wręczać koperty trzeba je od teraz ćwiczyć :)
    • Dzięki temu, że zatrzymało ich CBA wszyscy będą tym łapówkarzom współczuli i starali się pomóc. Wyobraźcie sobie, że np. w III Rzeszy jakiegoś złodziejaszka zatrzymuje policja polityczna - pewnie byłoby Wam go żal, niezależnie od tego, że jest złodziejem...
    • jestem misiem polarnym i wlasnie obudzilem sie z zimowego snu. nie wymienilem jeszcze prawka na nowe. czy organizuje sie jakas pikiete, lub manifestacje dotyczaca przedluzenia waznosci prawa jazdy? chetnie przeszdelbym sie w tej sprawie pood sejm..
    • "tego czasu można jeździć ze starym prawem jazdy i potwierdzeniem złożenia wniosku o wydanie nowego dokumentu." Można i bez kwitka - koszt takiej imprezy to 50zł. Niestety, ale brak podstawy prawnej do takowego działania - jest to ciągle jazda bez ważnego dokumentu. Kolega potwierdził tel. na komende główną.
    • 71 złotych hehe, czego to nie wymyślą żeby trochę jeszcze kasy wyciągnąć. o ile dobrze pamiętam to zapłaciłem za prawo jazdy i teraz mam płacić drugi raz?
    • Tak jak zapewne wiele osób, muszę wymienić prawo jazdy na plastikowe. Czy skończyła się już kołomyja z uprawnieniami władz warszawskich? Czy nowe prawo jazdy będzie ważne? Bo prawo jazdy jest wydawane w imieniu prezydenta Warszawy, przynajmniej tak jest napisane na moim papierowym prawku. -------- 2.IV.2005: Koniec pobierania nauk, teraz trzeba zdać egzamin...
    • Oto co ostatnio wyczytałem w internecie: Rozmowa z Pawłem Usidusem - głównym inspektorem transportu drogowego Jakie zmiany w przepisach związane z poprawą bezpieczeństwa w ruchu drogowym przygotowuje rząd? - Pierwszym elementem zmian obecnego systemu była modyfikacja szkolenia przyszłych kierowców łącznie z poświęceniem większego czasu na zajęcia praktyczne oraz na monitorowanie czasu szkolenia przyszłych kierowców. Jest już także gotowy projekt ustawy o kierujących pojazdami z...
    • To wina Kaczyńskich !!!
    • Te zdjęcia obok to z egzaminów na prawko?
    • A co, za malo kasy na te hydre urzednicza? Bo jaki jest inny powod _obowiazku_ wymiany bezterminowo wydanego kiedys dokumentu?
    • Dnia 15.III.2007 w okolicach przystanku Kiepury znalazłem prawo jazdy Adama P. wydane w Słupsku. Prawko czeka na własciciela. Prosze o kontakt pod nr 608381299
    • cha cha cha... jak w tym kraju ma być normalnie skoro nikt nie ponosi konsekwencji zaniedbań... przecież to jest praca u podstaw... jesteś CIULEM i nie zdążyłeś wymienić prawa jazdy przez kilka lat - to je strać i zacznij się o nie starać od 1 stycznia... przecież to jest jawna kpina... pracownicy w Urzędzie powinni pracować zgodnie z czasem pracy, a termin NIE POWINIEN ZOSTAĆ PRZECIĄGANY... niczego nie nauczymy się w ten sposób każdy termin w tym kraju jakiego trzeba do...
    • Po odebraniu, oczywisscie wsopmozemy szkoly nauki jazdy i budzet wydatkami kierowcow na odzyskanie prawa jazdy. serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,3577850.html Oj, niewielu policjantow w stolecznej drogowce bedzie mialo prawo jazdy. Niewielu. Kazda proba zalatwienia sprawy w swojej klice, zakonczy dokumentem na biurku pana Ziobry. W sumie na Saharze tez mozna odbierac prawo picia tym, ktorzy wypili o jeden lyk wiecej. Kiedy juz w Polsce nie bedzie kierowcow, skad ich zaimportujemy?
    • Niedobrze... Podobno rozpaczliwie brakuje narządów do przeszczepów.
    • uwazam ze nowe zasady egzaminow to kolejny upust rodzimej glupoty i w dalszym ciagu nie zazegnanie sprawy lapowek
    • Ale wreszcie się ujednolici i wyrówna szanse... BRAWO! :-)
    • Hahahahahahahahahaah. Teraz Polska! Tak jest w krajach 4 swiata--bo w krajach 3 swiata, jak Oman, jest lepiej.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się