Witam wszystkich,którzy cierpią. Mnie dotknęło to w wieku 16 lat z powodu
nieodwzajemnionej miłości i trwało osiem straszliwych lat.Miałam skierowanie
do szpitala, ale nie poszłam.Dzisiaj jestem dorosła, mądrzejsza i WOLNA!
Oto moje podpowiedzi, z których możecie skorzystać albo totalnie olać:
1. Podstawowy błąd to wysłuchiwanie krytycznych uwag od chłopaków. To czy
akceptujecie siebie zależy od jakiegoś typa? Zbuntujcie się prawie jak
feministki.A jeśli czujecie się naprawdę koch...