-
probowalam przejsc przez to badanie, ale cos chyba komus nie wyszlo przy projektowaniu tej ankiety - ciekawe jak przejsc do nastepnego pytania :D
-
Zapraszam do wypowiadania się na forum. Dal mnie Łódź jak najbardziej jest
fascynująca. Co o tym myślicie? Zapraszam na
www.maiden.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=19
-
gdybys miał(a) okazję zagrania jakiejś roli....masz do wyboru wszystkie jakie
tylko chcesz...co bybyła za postać, jaki charakter....i dlaczego właśnie TO i
jeszcze czy bylaby to sztuka teatralna, a moze film dla ludzi o mocnych nerwach
-
W poniedziałkowej G.W. (dodatek Łódź) z dn. 01.07.2002. przeczytałam artykuł na
temat przystosowania starych pofabrycznych budynków do celów mieszkalnych.
Z artykułu wynikało, że pomysł nie spotkał się z większym zainteresowaniem
łodzian, chociaż na zachodzie takie rozwiązania są powszechne.
Osobiście uważam, że jest to bardzo dobry pomysł. Co więcej, powodowana chęcią
zaspokojenia ciekawości zapytałam kilkoro znajomych co sądzą o mieszkaniach
w pofabrycznych budynkach. Tak jak s...