Cześć
Jako że jestem osobą dość mocno nie lubiącą kurzołapów i innych
takich chcę was zapytać o radę przed zakupem, a nie po -
Ostatnio wręcz chodzi za mną taki dzbanek z podgrzewaczem jak w
linku poniżej :
tiny.pl/h7h2g
ale właśnie pytanie brzmi, czy używacie takowych dzbanków i czy są
Wam przydatne , czy po porstu lepiej nie zawracać sobie głowy kupnem
takiego pier..oła do domu, bo potem albo wyrzucę (tak jak bym
wyrzuciła pieniądze) albo postawię w ciemnym zakamarku szafy
starając się nie pamiętać, że tam jest.
wydaje , ale tylko wydaje mi się że moze być fajnie użyteczny : na
chłodne wieczory postawić na stoliku razem z herbatą...
Poproszę o opinie i porady... kupić nie kupić, przyda się - nie
przyda się ?