januszx
11.10.04, 13:50
Czy ktoś z Was moi Drodzy mieszka w kraju, w którym w godzinach
popołudniowych obowiązuje sjesta?. Pracownicy jadą do domów na obiad , a
następnie udają się na półgodzinną drzemkę? Muszę powiedzieć ,że około
godziny 15 tej przychodzi na człowieka takie zmęczenie ,,że rzuciłby
wszytsko, zaszył sie w ciemnym pokoju i zapomniał o całym świecie, chociaż
minut dwadzieścia spędził w łóżku a potem rześki, wypoczęty , znów pracował z
pełnym oddaniem dla firmy;-) do - chociażby - późnych godzin wieczornych...