Dodaj do ulubionych

Cześć krajanie. Czy dostrzegacie w Zamosciu, racze

17.11.05, 15:23
j na Rynku, lub w okolicy, miejsce na mały lunch-bar, taką restauracyjkę z
miłą atmosferą, dla kogoś kogo stać na 12-13 zł za niewielki obiadzik, i
jakieś 20 za nieco obfitszy posiłek.
Rzadko bywam w Zamościu, byłbym też wdzięczny za waszą opninię co do ilości
turystów na Rynku, czy dużo ich?
Będę wdzięczny za opinie.
Obserwuj wątek
    • szpak_zam Re: Cześć krajanie. Czy dostrzegacie w Zamosciu, 18.11.05, 18:40
      myślę że w Zamościu nie jest bardzo drogo. Wydaje mi sie że większośc
      reastauracji przy Rynku w piwnicach powinna spełnić Twoje wymagania.
      www.izamosc.prv.pl - znajdziesz tam listę restauracji. :)
      • lortea Chtba źle mnie zrozumiałeś, ja chciałbym otworzyć 20.11.05, 14:36
        restauracyjkę, własną. czy zatem dostrzegacie miejsce dla takiego lokalu.
        • czuk1 Re: Chtba źle mnie zrozumiałeś, ja chciałbym otwo 20.11.05, 17:17
          Tak. Chyba kończy żywot duży sklep na rogu Zeromskiego i Moranda.
          Poza tym -
          • koziorozka mały lunch bar 21.11.05, 09:53
            na Rynku w połowie listopada było sporo turystów, słyszałam język niemiecki i
            angielski, widziałam parę z dalekiego wschodu i kilka osob z aparatami
            fotograficznymi.

            Pomysł z lunch barem jest świetny. Połączyłabym go z kuchnią lokalną, bo nie
            znalazłam miejsca, w którym jest:
            woda mineralna Zamościanka (czwarte miejsce w ogólnopolskim rankingu Wprost)
            flaki hetmańskie (chłodnia Mors)
            dodatki z lokalnych serów (Edam Hetmański i Zamentaler)

            cebularz też można kupić tylko w sklepie...
            może dałoby się też podawać piróg biłgorajski w małych porcjach...
            marzenia...
            • lortea Nie myślałem o kuchni regionalnej. 21.11.05, 15:53

              • koziorozka Re: Nie myślałem o kuchni regionalnej. 21.11.05, 17:20
                A szkoda, bo to byłby miły dodatek, którego w żamosciu bardzo brakuje
            • czuk1 Re: mały lunch bar 21.11.05, 22:22
              Nie ma też smażalni ryb.
              m
              • p_zmm Re: mały lunch bar 21.11.05, 23:04
                czuk1 napisał:

                > Nie ma też smażalni ryb.

                Hmmm.. jeszcze niedawno była na ul. Giminnej na wysokości Agory.. czyżby
                została zlikwidowana ?
                • andrzej.sawa Re: mały lunch bar 21.11.05, 23:58
                  Niestety to choroba nawet trochę większych miast.Ryby niepodobaj
                  a się???????
                  • czuk1 Re: mały lunch bar 22.11.05, 06:16
                    A pstrągi z Bondyrza? Byłem przed 3-ma dniami i chętnych (przed miejscem hodowli
                    nad Wieprzem)do zakupu było kilku, a latem stoi tam ciągle kilkanaście samochodów.
                    Są kupujuąccy i oglądający te piękne ryby.
                    m
                • czuk1 Re: mały lunch bar 22.11.05, 06:12
                  Mam na myśli żywienie turystów, a Ci nie zwiedzają całego naszego miasta.
                  Gdy by tak mówić o mieście i o smażalniach, to wiem że przy ul. Odrodzenia
                  szykuje się smażąlnia ryb - w przyszłym roku.
                  m
                  • januszx ryby 22.11.05, 11:47
                    ptwierdzam słowa Mariusza rzeczywiscie w Bondyżu ryby sa bardzo smaczne i warto
                    byoby jakąś małą filie otworzyć gdzieś na Starym Mieście:-)
              • lortea Myslałem o kuchni uniwersalnej, coś co można od ra 22.11.05, 00:05
                zu na talerz nalożyć, a nie czekać.
                • koziorozka Re: Myslałem o kuchni uniwersalnej, coś co można 22.11.05, 10:06
                  Co to jest kuchnia uniwersalna? Tylko kanapki i zimne przekąski? W polskim
                  klimacie to chyba nieciekawy pomysł.
    • beata-wroclaw Re: Cześć krajanie. Czy dostrzegacie w Zamosciu, 12.04.06, 17:05
      Haha, niezly krajan co pyta gdzie, co i dlaczego. Kolego, sama jestem z
      Zamoscia a mieszkam we Wroclawiu. I chce kupic mieszkanie na wynajem w Zamosciu
      albo Lublinie. Ale do glowy by mi nie przyszlo prosic o opinie ludzi z okolic
      bo uznaje to za niemoralne.
      Niezle to wymysliles, zarobic kase i zainwestowac w kuchnie uniwersalna w
      Zamosciu. Hahahahha A na dodatek jeszcze prosisz o info, gdzie co i za ile, bo
      chcesz uniwersalnie sprzedawac bule z parowka. ZAMOSC ZASLUGUJE NA DUZO WIECEJ
      NIZ TWOJA GARKUCHNIA.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka