lortea
17.11.05, 15:23
j na Rynku, lub w okolicy, miejsce na mały lunch-bar, taką restauracyjkę z
miłą atmosferą, dla kogoś kogo stać na 12-13 zł za niewielki obiadzik, i
jakieś 20 za nieco obfitszy posiłek.
Rzadko bywam w Zamościu, byłbym też wdzięczny za waszą opninię co do ilości
turystów na Rynku, czy dużo ich?
Będę wdzięczny za opinie.