mono091
11.12.06, 13:37
Witam,
Wybieram sie na sylwestra do Zamościa. Chciałabym spędzić noc sylwestrową nie
na typowym balu, ale raczej w pubie, klubie, gdzie bedzie mozna coś przekąsić
i wypić. Chciałabym, żeby miejsce miało przytulna i miłą atmosferę. I nie
ukrywam, zeby goście lokalu mieli wiecej niz 17 lat :). Cyz mozecie mi cos
poradzić.....acha w Cornerze juz nie ma miejsc. Moze dodam ,że nigdy nie
byłam w Zamościu :)
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam,
M.