Dodaj do ulubionych

Sylwester - Zamość

11.12.06, 13:37
Witam,
Wybieram sie na sylwestra do Zamościa. Chciałabym spędzić noc sylwestrową nie
na typowym balu, ale raczej w pubie, klubie, gdzie bedzie mozna coś przekąsić
i wypić. Chciałabym, żeby miejsce miało przytulna i miłą atmosferę. I nie
ukrywam, zeby goście lokalu mieli wiecej niz 17 lat :). Cyz mozecie mi cos
poradzić.....acha w Cornerze juz nie ma miejsc. Moze dodam ,że nigdy nie
byłam w Zamościu :)
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam,
M.
Obserwuj wątek
    • koziorozka Re: Sylwester - Zamość 11.12.06, 15:08
      zapytaj też tutaj - www.roztocze.net/forum_rol/viewtopic.php?t=2272
      bo co dwie głowy, to nie jedna ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka