kka-sia
12.12.13, 18:37
witam, chciałabym się dowiedzieć co jest teraz na topie w Niemczech? Czym dzieciaki (chłopcy) w wieku 8 lat się interesują jeśli chodzi o zabawki? Dla przykładu np. w Polsce dziewczynki chciałby dostać lalkę Monster.. Może jakieś roboty, pistolety ? Jeśli jakaś mama przeczyta i mi pomoże będę wdzięczna za każdą podpowiedź