12.12.13, 18:37
witam, chciałabym się dowiedzieć co jest teraz na topie w Niemczech? Czym dzieciaki (chłopcy) w wieku 8 lat się interesują jeśli chodzi o zabawki? Dla przykładu np. w Polsce dziewczynki chciałby dostać lalkę Monster.. Może jakieś roboty, pistolety ? Jeśli jakaś mama przeczyta i mi pomoże będę wdzięczna za każdą podpowiedź
Obserwuj wątek
    • annajustyna Re: prezent 13.12.13, 21:08
      Pistolety?! Palymobil z tego co wiem...
      • annajustyna Re: prezent 13.12.13, 21:09
        Play mialo byc - oj Freud chyba mialby cos do powiedzenia ;).
    • mei3 Re: prezent 13.12.13, 21:54
      kka-sia napisał(a):

      > witam, chciałabym się dowiedzieć co jest teraz na topie w Niemczech? Czym dziec
      > iaki (chłopcy) w wieku 8 lat się interesują jeśli chodzi o zabawki? Dla przykła
      > du np. w Polsce dziewczynki chciałby dostać lalkę Monster.. Może jakieś roboty,
      > pistolety ? Jeśli jakaś mama przeczyta i mi pomoże będę wdzięczna za każdą pod
      > powiedź


      to zalezy, czy chcesz kupic dziecku cos co ono chce, czy chcesz kupic cos "madrego";)
      dzieci przewaznie chca to co maja inne dzieci...
      ale niekoniecznie musi byc to cos dobrego.
      Uwazaj na chinskie zabawki!

      P.S. jak juz zdecydujesz jaka zabawka to ma byc, to sie odezwij:)
      Pistoletu bym nie kupowala, chyba ze na wode :D
      • kka-sia Re: prezent 14.12.13, 13:17
        Hej chodzi o to że jadę w odwiedziny w styczniu i nie wiem co tam jest modnego wśród dzieciaków, dlatego podpytuje. zastanawiam się jeszcze nad jakąś gra planszówką.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka