beniusia79
20.02.08, 13:29
czy ktos sie zna troche na prawie? wczoraj dostalam od starej kasy
chorych rachunek. ponoc w 2004 miedzy marcem a czerwcem bylam u
lekarza i bylam wtedy nie ubezpieczona. nie moge sobie tego
przypomniec. wiem, ze w tym okrecie bylam bezrobotna. wczoraj
dopiero dowiedzialam sie od u.pracy, ze rzeczywiscie w tym czasie
nie bylam ubezpieczona bo nie dostawalam bezrobotnego... wtedy nikt
mi o tym nic nie mowil. czy orientujecie sie czy musze ten rachunek
zaplacic? kolezanka twierdzi, ze po 2 latach rzeczy takie ulegaja
przedawnieniu i kasa chorych moze sobie ten rachunek wsadzic...
prodze o jakies info...