stefan4 31.03.11, 09:43 TOK FM, czwartek rano: ,,Nie wróżę sukcesowi tego pomysłu'' Z temu celownikowi są coraz większe kłopoty... Może by mu zlikwidować? - Stefan Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ewa9717 Re: O wróżeniu 31.03.11, 09:50 Jaki celownik, zwykłe przejęzyczenie na zywo: nie wróżę sukcesu temu pomysłowi. Odpowiedz Link
bimota Re: O wróżeniu 31.03.11, 11:53 Ale i tak smieszne powiedzonko. Ciekawe czy pomysl odniesie sukces... Odpowiedz Link