Dodaj do ulubionych

O wróżeniu

31.03.11, 09:43
TOK FM, czwartek rano:
,,Nie wróżę sukcesowi tego pomysłu''

Z temu celownikowi są coraz większe kłopoty... Może by mu zlikwidować?

- Stefan
Obserwuj wątek
    • ewa9717 Re: O wróżeniu 31.03.11, 09:50
      Jaki celownik, zwykłe przejęzyczenie na zywo: nie wróżę sukcesu temu pomysłowi.
      • bimota Re: O wróżeniu 31.03.11, 11:53
        Ale i tak smieszne powiedzonko. Ciekawe czy pomysl odniesie sukces...
    • randybvain Re: O wróżeniu 01.04.11, 00:02
      Jak nie wróżę, to może wgoździk?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka