Pamiętacie jak w szkole kazano nam mówić o województwie warszawskim (albo Województwie Warszawskim) a skracać je do warszawskie (bądź Warszawskie) i odmieniać "w warszawskiem" (lub "w Warszawskiem") - "w Warszawskiem" mi Google nie podkreśliło, czyli tak chyba jest prawidłowo.
Czy słyszeliście, żeby ktoś użył formy "w Mazowieckiem"?