martuska1982 Re: czy frog nada się dla 2 latka ? 20.11.13, 17:49 pewnie na styk.Czytałam, ze frog jest ciut mniejszy w siedzisku niż cam, a w camie prawie rok temu syn mi się mieścił,,ale bez zapasu, na styk było. Teraz po tylu miesiacach ma raptem 96,5cm (mierzyłam go dwa tygodnie temu). Sądze, ze w tej chwili by się nie zmiescił, dlatego zakładam, że dziecko o około 4-5cm niższe będzie miało froga na styk. Odpowiedz Link
magda79pn Re: czy frog nada się dla 2 latka ? 20.11.13, 23:49 mój ma z 86cm i 1,5 roku i ma na styk Odpowiedz Link
justyna2262 Re: czy frog nada się dla 2 latka ? 21.11.13, 00:12 Mój prawie 3-latek ma ok 94 i moim zdaniem wygląda dziwnie w cameleonie. Odpowiedz Link
aga_1980_31 Re: czy frog nada się dla 2 latka ? 21.11.13, 07:44 Miałam okazję testować cama z 2 latką i był na styk. Córka miała budkę prawie na głowie. Mierzyła na tamten czas 86cm Odpowiedz Link
eve_81 Re: czy frog nada się dla 2 latka ? 21.11.13, 15:55 Kurde, to ja się boję aż kupić. Mój synek ma prawie 1,5 roku ale raczej taki standardowy, jesli chodzi o wymiary. Odpowiedz Link
martuska1982 Re: czy frog nada się dla 2 latka ? 21.11.13, 16:23 ja dla dwulatka kupiłam cameleona, no ale u mnie był to jak każdy wózek - zawsze jeden z 2-3 czy nawet czterech, a poza tym wiedziałam, ze nie do końca będzie. Odpowiedz Link
eve_81 Re: czy frog nada się dla 2 latka ? 21.11.13, 16:35 To też by był mój czwarty.... Ale tak na serio, jaka jest alternatywa dość lekkiego wózka, koniecznie z obracanym siedziskiem w rozsądnej cenie?? Odpowiedz Link
blondynkapoznan kupiłam Mutsy 21.11.13, 18:12 allegro.pl/wozek-mutsy-urban-rider-spacerowka-i3729594022.html#tabsAnchor ten babka za 100zł mi sprzedałam.Jutro bedzie u mnie.Musze polowac na all na nowa tapicerke. Odpowiedz Link
koala0405 Re: kupiłam Mutsy 21.11.13, 18:24 a dzisiaj na allegro była jakaś tapicerka do mutsy chyba zielona Odpowiedz Link
blondynkapoznan Re: kupiłam Mutsy 21.11.13, 20:04 widziałam dwie ale cena zbyt wysoka. Odpowiedz Link
magda79pn Re: czy frog nada się dla 2 latka ? 21.11.13, 20:11 w tym przedziale wagowym i komforcie jazdy (amortyzacja, sam jedzie) - nie ma ===== eve_81 napisała: > To też by był mój czwarty.... > Ale tak na serio, jaka jest alternatywa dość lekkiego wózka, koniecznie z obrac > anym siedziskiem w rozsądnej cenie?? Odpowiedz Link
eve_81 Re: czy frog nada się dla 2 latka ? 22.11.13, 12:53 Zlitowałabyś się nad człowiekiem i chociaż napisała, ze jest beznadziejny albo odsprzedala swojego froga Odpowiedz Link
blondynkapoznan Re: czy frog nada się dla 2 latka ? 21.11.13, 22:03 jutro będę mieć tego M.Ost go miałam 5lat temu i po 2 tyg sprzedała jeździło się tragicznie chciałam kupic gt ale stwierdziłam ze na 3-4 mies zimy mi nie warto.A na wioske zimowa pora M starczy Odpowiedz Link