IP: *.vcn.bc.ca 27.08.05, 23:12
Czy firma TAGOR jeszcze istnieje? Pamietam te firme zanim wyjechalem
ze pracowalo w niej prawie 2000 ludzi. Co mamy dzisiaj? Serdecznie dziekuje.
Obserwuj wątek
    • Gość: i wont tell Re: TAGOR IP: *.ticom.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.05, 20:34
      istnieje i rozwija sie.
    • Gość: aj Re: TAGOR IP: 80.51.229.* 06.09.05, 20:22
      Po 25 latach poszedłem po jakieś dokumenty- niespodzianką był fakt,że dalej
      działa i ma się nieźle jeszcze większą ,że ludzie ci sami- sympatyczni i
      pamiętający jak było "przed wojną".Pozdrawiam Mały

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka