pointowski 06.07.06, 09:06 mozecie polecic jakiegos dobrego dermatologa ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rubygloom Re: dermatolog IP: *.devs.futuro.pl 09.07.06, 10:51 Swietna jest p. dr Kupras-Czernicka, ktora przyjmuje w Bytomiu. Pani doktor przyjmuje prywatnie i trzeba umawiac sie wczesniej na wizyte przez telefon, ale naprawde warto, bo to chyba najlepszy lekarz z jakim mialam do czynienia. tel. 032 386 00 94. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sam Re: dermatolog IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.06, 21:06 dobry jest taki jeden doktor z końskim ogonem i wzrokiem Odpowiedz Link Zgłoś