Gość: on
IP: *.stk.vectranet.pl
31.12.06, 12:36
Blisko kilogram haszyszu i 170 gramów amfetaminy znaleźli policjanci przy 19-
letniej mieszkance Tarnowskich Gór. Dealerka trafiła do aresztu -
poinformował nadkomisarz Piotr Bieniak z zespołu prasowego śląskiej policji.
"W czasie policyjnej akcji funkcjonariusze znaleźli w torebce i odzieży 19-
latki siedem tabliczek haszyszu i amfetaminę, z której można było przygotować
ponad 1700 działek dilerskich" - powiedział Bieniak.
Niewielkie ilości haszyszu policja znalazła też w mieszkaniu dealerki. Sąd
Rejonowy w Tarnowskich Górach aresztował dziewczynę na trzy miesiące.