IP: *.stk.vectranet.pl 31.12.06, 12:36
Blisko kilogram haszyszu i 170 gramów amfetaminy znaleźli policjanci przy 19-
letniej mieszkance Tarnowskich Gór. Dealerka trafiła do aresztu -
poinformował nadkomisarz Piotr Bieniak z zespołu prasowego śląskiej policji.
"W czasie policyjnej akcji funkcjonariusze znaleźli w torebce i odzieży 19-
latki siedem tabliczek haszyszu i amfetaminę, z której można było przygotować
ponad 1700 działek dilerskich" - powiedział Bieniak.

Niewielkie ilości haszyszu policja znalazła też w mieszkaniu dealerki. Sąd
Rejonowy w Tarnowskich Górach aresztował dziewczynę na trzy miesiące.

Obserwuj wątek
    • lancer7 Re: Dealerka 31.12.06, 14:22
      wypadałoby jeszcze podać źródło tej informacji
      • Gość: Karlik To moja kolezanka!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.06, 14:39
    • Gość: lena Re: Dealerka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.06, 15:47
      wiadomosci.onet.pl/1457374,11,item.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka