Gość: loggy IP: *.wbp.zabrze.pl 03.01.02, 15:40 Uwazajcie na sople ktore lubia sobie zwisac z rynny tuz nad chodnikiem. Jak takie soc spadnie to moze niezle czlowieka urzadzic... :( Co robia dozorcy ja sie pytam???!!! L. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: JOLEK Re: Zabójcze sople IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 03.01.02, 19:41 JAK ZWYKLE......ZAMARZLI! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prias Re: Zabójcze sople IP: *.tarnowskie-gory.sdi.tpnet.pl 08.01.02, 12:27 temperatura wzrasta i sople zaczynaja spadac! jak bylo -15 to nic sie nie dzialo, ale teraz ! nie chcialbym dostac takim nozem z lodu w glowe! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dr scott Re: Zabójcze sople IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 17.01.02, 22:50 Gość portalu: loggy napisał(a): > Uwazajcie na sople ktore lubia sobie zwisac z rynny > tuz nad chodnikiem. > Jak takie soc spadnie to moze niezle czlowieka > urzadzic... :( > Co robia dozorcy ja sie pytam???!!! > L. wracalem ostatnio z Bytmia, na wiekszosci dachow domow przy Bytomskiej i Piludskiego i kolo dworca zwisaja calkiem spore sople, wiekszosc bezposrednio nad chodnikiem! To skandal! A ciecie spia czy moze zapili? Odpowiedz Link Zgłoś