Co robicie z torebka jak jesteście u kogoś w domu? przyznam, ze czasami mam spory kłopot co z nią zrobić jeśli nie siedzę przy stole i nie mogę jej po prostu powiesić na oparciu. a to ze względu na częsta potrzebę sięgania do niej - mam tam moje leki, okulary, błyszczyk, komórkę.
Na stoliku kłaść nie wypada, na podłodze niekiedy jest na linii 'trafiku", na siedzeniu nie ma wystarczająco miejsca... pozostaje wstawanie i latanie do drugiego pokoju?
Macie jakieś rozsądne rozwiązanie?
I drugie pytanie - czy to prawda ze tak naprawdę mężczyznę nie wypada prosić o trzymanie a tym bardziej - o pomoc w noszeniu damskiej torebki bo wtedy wygląda
no, głupio?
To wprawdzie nie torebka, ale jakie wymowne
Minnie