Dodaj do ulubionych

mam się cieszyć ?

27.12.19, 20:37
BiŚkiniewicz po raz pierwszy od roku (albo i dłużej) zechciała zjeść saszetkę, ba ! nie dość, że zdążyła przed Mieszkiem to nawet wylizała talerzyk big_grin
do tej pory - z mokrego - tylko ryba (2 rodzaje), mięso od czasu do czasu, wątróbka (innych podrobów na ząb nie weźmie)

--
jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
Obserwuj wątek
    • wiesia.and.company Re: mam się cieszyć ? 28.12.19, 18:43
      Ciesz się! Dieta kocia powinna być urozmaicona, dostarczać różnych składników, witamin, minerałów. Suche nie jest dobre dla kotów (to jak jedzenie z tubki dla kosmonautów), odciąga wodę z jelit. Nerki mają kłopot z filtrowaniem. Spróbuj koty przekonać, że powinny duuuużo pić. Ja sama wiem, że mam pić dużo i co? I wiem. I nic z tego nie wynika. wink
      A poza tym, w przypadku gdyby trzeba było przemycić coś w jedzeniu (jakąś tabletkę, nigdy nie wiadomo, która zbrzydzi kota i odmówi agresywnie), to będzie można coś próbować.
      Ciesz się... Twoje dziecko poszerzyło doznania smakowe. Jakby nie tylko kanapki, ale coś obiadowego wreszcie smile

--
      Wiesia + 4

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka