mama007
15.02.07, 09:50
ten czarny diabel otwiera w moim pokoju szafki i wywala moje ubrania. uchwyty
juz sa powiazane ze soba, moja czterolatka nie moze tego otworzyc, a ta franca
otwiera!!!!!!!! pomijam to,z e wszystkie ciuchy potem sa zaklaczone, to
jeszcze wlazi do szafki (razem z cala banda, ale tylko ta diablica umie je
otworzyc) i szafka wyglada jak wyglada.................
POMOCY..................... bo zwariuje....