Dodaj do ulubionych

Wzruszyłem się

12.01.21, 15:23
www.onet.pl/biznes/farmerpl/lidl-kupi-od-rolnika-krzywe-buraki-ktorych-nikt-nie-chcial/wyymhk4,30bc1058
Obserwuj wątek
    • astra18 Re: Wzruszyłem się 25.01.21, 14:34
      A mnie to dziś bardzo wzruszyło:

wyborcza.pl/7,162657,26717626,25-stycznia-2021-o-godz-10-00-rano-ide-siedziec-w-zakladzie.html#s=BoxWyboImg1

Normalnie więzień polityczny! Zamordyzm!!!

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
      • jureek Re: Wzruszyłem się 25.01.21, 19:00
        astra18 napisał:

> A mnie to dziś bardzo wzruszyło:
        >
        > wyborcza.pl/7,162657,26717626,25-stycznia-2021-o-godz-10-00-rano-ide-siedziec-w-zakladzie.html#s=BoxWyboImg1
        >
        > Normalnie więzień polityczny! Zamordyzm!!!

Cztery osiem to żadna odsiadka. Na studiach tak często mnie na 48 zamykali, że aż poskarżyłem się rektorowi, że mi to w studiowaniu przeszkadza. No i poskutkowało - potem już tylko na weekendy zamykali :)
        >
        > :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
        • astra18 Re: Wzruszyłem się 25.01.21, 19:32
          jureek napisał:

>
          > Cztery osiem to żadna odsiadka. Na studiach tak często mnie na 48 zamykali, że
          > aż poskarżyłem się rektorowi, że mi to w studiowaniu przeszkadza. No i poskutko
          > wało - potem już tylko na weekendy zamykali :)

No widzisz ,a tu masz: kamery, pożegnania, transparenty, fejsbuczek i takie inne tam.
          Chłop się zmarnuje w tym więźniu :)
            • astra18 Re: Wzruszyłem się 26.01.21, 14:02
              jureek napisał:

> astra18 napisał:
              >
              > > No widzisz ,a tu masz: kamery, pożegnania, transparenty, fejsbuczek i tak
              > ie inn
              > > e tam.
              >
              > Zazdrościsz?

Raczej pytanie do ciebie.
              Taki cyrk mogły zrobić tylko dzisiejsze "siły opozycyjne".
              Naprawdę - niech robią taki show dalej a PiS będzie długo rządzić, przez głupotę takich Trójzębów, Szczurków, tandemów typu Lampart-Suchanow...
              • jureek Re: Wzruszyłem się 26.01.21, 14:45
                astra18 napisał:

> Naprawdę - niech robią taki show dalej a PiS będzie długo rządzić,

Naprawdę tak nisko cenisz PiS, że uważasz, że rządzą oni w Polsce nie dlatego, że mają dobry program i dobrze go realizują, lecz dlatego, że jakieś Trójzęby czy Szczurki (kimkolwiek by oni byli - znowu szpanujesz wtajemniczeniem) przeprowadzają jakieś akcje, które Cię śmieszą?
                • astra18 Re: Wzruszyłem się 26.01.21, 16:01
                  jureek napisał:

>
                  > Naprawdę tak nisko cenisz PiS, że uważasz, że rządzą oni w Polsce nie dlatego,
                  > że mają dobry program i dobrze go realizują, lecz dlatego, że jakieś Trójzęby c
                  > zy Szczurki (kimkolwiek by oni byli - znowu szpanujesz wtajemniczeniem) przepro
                  > wadzają jakieś akcje, które Cię śmieszą?
                  >
                  Raczej w kontekście utrwalania pozycji PiS .
                • astra18 Re: Wzruszyłem się 26.01.21, 16:02
                  jureek napisał:

>
                  > Naprawdę tak nisko cenisz PiS, że uważasz, że rządzą oni w Polsce nie dlatego,
                  > że mają dobry program i dobrze go realizują, lecz dlatego, że jakieś Trójzęby c
                  > zy Szczurki (kimkolwiek by oni byli - znowu szpanujesz wtajemniczeniem) przepro
                  >
                  Swoimi działaniami utrwalaja pozycje PiS .
                • astra18 Re: Wzruszyłem się 26.01.21, 16:03
                  jureek napisał:
                  >
                  > Naprawdę tak nisko cenisz PiS

Bardziej w kontekście utrwalania pozycji PiS.

, że uważasz, że rządzą oni w Polsce nie dlatego,
                  >
              • jureek Re: Wzruszyłem się 26.01.21, 14:57
                astra18 napisał:

> Raczej pytanie do ciebie.

Nie, ja nie zazdroszczę. Nie lubię takiego szumu i zgiełku. Miałem z tym problem także wtedy w latach 70-ych, bo gdy nas zatrzymywano na ulicy, to dla bezpieczeństwa, żeby nikt nie przepadł bez śladu, mieliśmy krzyczeć, że nazywamy się tak i tak i że nas zatrzymują i żeby ktoś z przechodniów zadzwonił pod numer Kuronia (pamiętam go do dzisiaj - 39 39 64, czyli kampania wrześniowa, kampania wrześniowa i uwłaszczenie chłopów). Bardziej wstydziłem się tego krzyczenia, niż bałem samego zatrzymania.
                Mam nadzieję, że odpowiedziałem wyczerpująco, a teraz korzystając z Twojej obecności po przerwie, chciałbym spytać, jak oceniasz łamanie zasad izolacji społecznej na telewizyjnym sylwestrze w TVP i Polsacie?
                • maria421 Re: Wzruszyłem się 26.01.21, 15:55
                  jureek napisał:

numer Kur
                  > onia (pamiętam go do dzisiaj - 39 39 64, czyli kampania wrześniowa, kampania wr
                  > ześniowa i uwłaszczenie chłopów). Bardziej wstydziłem się tego krzyczenia, niż
                  > bałem samego zatrzymania.

Piekne!
                • astra18 Re: Wzruszyłem się 26.01.21, 16:24
                  jureek napisał:

>
                  > Nie, ja nie zazdroszczę. Nie lubię takiego szumu i zgiełku.

Akurat nie chodzi o szum i zgiełk tylko robienie z siebie więźnia politycznego , jakim może chciałby być ale słabo mu to wychodzi.

> teraz korzystając z Twojej obec
                  > ności po przerwie, chciałbym spytać, jak oceniasz łamanie zasad izolacji społec
                  > znej na telewizyjnym sylwestrze w TVP i Polsacie?

Przykro mi, nie oglądałam żadnego .
                  Znalazłam sobie ciekawsze zajęcie.
                  • jureek Re: Wzruszyłem się 26.01.21, 17:36
                    astra18 napisał:

> Przykro mi, nie oglądałam żadnego .
                    > Znalazłam sobie ciekawsze zajęcie.

Tak jak myślałem, zastosowałaś unik. Nie trzeba było oglądać, żeby wiedzieć, że były to Sylwestry z widownią, dystans nie był zachowywany, przyłbice były symboliczne.
                    To nie Ty pisałaś o "siewcach śmierci" w kontekście demonstracji przeciw nieopublikowanej ciągle decyzji trybunału Przyłębskiej? Tymczasem tam były zachowywane odstępy (przynajmniej zanim policja nie zgoniła demonstrujących do kotłów)
                    • astra18 Re: Wzruszyłem się 26.01.21, 20:59
                      jureek napisał:

>
                      > Tak jak myślałem, zastosowałaś unik.

Źle pomyślałeś. Żaden unik. Ja tego nie widziałam.

Nie trzeba było oglądać, żeby wiedzieć, że
                      > były to Sylwestry z widownią, dystans nie był zachowywany, przyłbice były symb
                      > oliczne.

A jakie to są przyłbice symboliczne? Dla kolegi pytam.

> To nie Ty pisałaś o "siewcach śmierci"

Nie, nie ja.

w kontekście demonstracji

Demonstracje były nielegalne.

przeciw nieopu
                      > blikowanej ciągle decyzji trybunału Przyłębskiej? Tymczasem tam były zachowywan
                      > e odstępy (przynajmniej zanim policja nie zgoniła demonstrujących do kotłów)

• jureek Re: Wzruszyłem się 26.01.21, 22:28
                        astra18 napisał:

> Źle pomyślałeś. Żaden unik. Ja tego nie widziałam.

Pozwolisz, że Ci nie uwierzę. Możliwe, że w samego Sylwestra robiłaś coś innego (ja też wolałem położyć się do łóżka z budzikiem nastawionym na 23:45) i nie widziałaś tego na żywo, ale przecież fragmenty tej imprezy były pokazywane jeszcze przez co najmniej tydzień w każdym programie informacyjnym TVP razem z przechwałkami o najlepszym sylwestrowym koncercie w Europie.

> A jakie to są przyłbice symboliczne? Dla kolegi pytam.

Takie, które zapewniają dobre wietrzenie twarzy i swobodny przepływ aerozoli z wirusami.

> w kontekście demonstracji
                        >
                        > Demonstracje były nielegalne.

No tak, to ma zasadnicze znaczenie dla rozprzestrzeniania się wirusa, czy impreza jest legalna, czy nielegalna. Bo ten wirus to taki sprytny jest, że wie, że nie ma się rozprzestrzeniać na nie wiadomo jakim cudem legalnej dyskotece zorganizowanej przez Kurskiego Jacka.
                        • astra18 Re: Wzruszyłem się 26.01.21, 22:44
                          jureek napisał:

>
                          > Pozwolisz, że Ci nie uwierzę. Możliwe, że w samego Sylwestra robiłaś coś innego
                          > (ja też wolałem położyć się do łóżka z budzikiem nastawionym na 23:45) i nie w
                          > idziałaś tego na żywo, ale przecież fragmenty tej imprezy były pokazywane jeszc
                          > ze przez co najmniej tydzień w każdym programie informacyjnym TVP razem z przec
                          > hwałkami o najlepszym sylwestrowym koncercie w Europie.

Skoro nie wierzysz że takich imprez nie oglądałam i nie oglądałam wcześniej, bo to dla mnie chłam, ale niektórzy widocznie lubią, ja mam guzik w pilocie albo inne zajęcia.
                          >

> Takie, które zapewniają dobre wietrzenie twarzy i swobodny przepływ aerozoli z
                          > wirusami.

Nie używam, noszę maseczki, w pracy mamy zapewnione.
                          >

>
                          > No tak, to ma zasadnicze znaczenie dla rozprzestrzeniania się wirusa,

Zasadnicze z punktu widzenia obowiązującego prawa.

czy impre
                          > za jest legalna, czy nielegalna.

Przecież opozycja wrzeszczy o przestrzeganiu prawa!

Bo ten wirus to taki sprytny jest, że wie, że
                          > nie ma się rozprzestrzeniać na nie wiadomo jakim cudem legalnej dyskotece zorga
                          > nizowanej przez Kurskiego Jacka.

Takiej samej jak dzisiejsza impreza w TVNie "Paszporty polityki"?
                          • jureek Re: Wzruszyłem się 26.01.21, 23:46
                            astra18 napisał:

> Skoro nie wierzysz że takich imprez nie oglądałam i nie oglądałam wcześniej, bo
                            > to dla mnie chłam, ale niektórzy widocznie lubią, ja mam guzik w pilocie albo
                            > inne zajęcia.

Przecież pisałem, że chwalono się tą imprezą i pokazywano jej fragmenty jeszcze przez tydzień w każdym programie informacyjnym. Programów informacyjnych też nie oglądasz?

> > No tak, to ma zasadnicze znaczenie dla rozprzestrzeniania się wirusa,
                            >
                            > Zasadnicze z punktu widzenia obowiązującego prawa.

Wyjaśnisz, jakim to sposobem nie był łamaniem obowiązującego prawa spęd u Rydzyka na urodzinach jego radia, czy dyskoteka sylwestrowa pisowskiej telewizji?

> Takiej samej jak dzisiejsza impreza w TVNie "Paszporty polityki"?

Tyle razy Ci pisałem, że TVN nie oglądam, bo to bardzo marna telewizja jest, i ciągle to do Ciebie nie dotarło.
                            • astra18 Re: Wzruszyłem się 27.01.21, 08:13
                              jureek napisał:

> Przecież pisałem, że chwalono się tą imprezą i pokazywano jej fragmenty jeszcze
                              > przez tydzień w każdym programie informacyjnym. Programów informacyjnych też n
                              > ie oglądasz?

Rzadko, informację czerpię raczej z TT.
                              A już na pewno nie oglądam jak ty na okrągło TVP, bo nie sądzę żeby na innych stacjach mówiono o Sylwestrze marzeń.

> Wyjaśnisz, jakim to sposobem nie był łamaniem obowiązującego prawa spęd u Rydzy
                              > ka na urodzinach jego radia,

Taki sam spęd jak grupowa obecność w pracy?
                              Też jestem w gronie ludzi, różnie bywa z ilością.

czy dyskoteka sylwestrowa pisowskiej telewizji?

Nie oglądam dyskotek, jak ty, w TVP.
                              >
                              >
                              > Tyle razy Ci pisałem, że TVN nie oglądam, bo to bardzo marna telewizja jest, i
                              > ciągle to do Ciebie nie dotarło.

Muszę założyć elektroniczny notes z upodobaniami Jurka, żeby nie być narażoną na takie obsztorcowanie.
                              Oglądałam chwilę, do czasu aż mi się nie znużyły opowieści gwiazdek o walce kobiet o wolność ( czyli możliwość legalnego zabijania dzieci do 12 tyg. ) na ulicach miast i miasteczek, więc trochę ludzi się tam prxewinęło.

• maria421 Re: Wzruszyłem się 26.01.21, 15:53
                astra18 napisał:
                > Raczej pytanie do ciebie.
                > Taki cyrk mogły zrobić tylko dzisiejsze "siły opozycyjne".
                > Naprawdę - niech robią taki show dalej a PiS będzie długo rządzić, przez głupot
                > ę takich Trójzębów, Szczurków, tandemów typu Lampart-Suchanow...

To tylko pokazuje co dla wyborcy PiSu sie liczy- nie liczy sie najwyzsza w Europie inflacja, nowe podatki, zapasc sluzby zdrowia, miliardowe afery- licza sie wpadki opozycji.

• astra18 Re: Wzruszyłem się 26.01.21, 16:28
                  maria421 napisała:

>
                  >
                  > To tylko pokazuje co dla wyborcy PiSu sie liczy- nie liczy sie najwyzsza w Euro
                  > pie inflacja, nowe podatki, zapasc sluzby zdrowia, miliardowe afery- licza sie
                  > wpadki opozycji.

Nawet gdyby przyjąć za pewnik to co przepisałas, jest prawda, takimi działaniami jak to co mnie do łez wzruszyło :) i tak słupki PiS za każdym razem rosna.
                  Co do inflacji , zobaczymy czy spadnie do zakładanej na ten rok 2,3 .
                  >
                  • maria421 Re: Wzruszyłem się 26.01.21, 16:32
                    Astra, gdyby PiSowi slupki ciagle rosly, to by juz mial powyzej 100 % , a tymczasem w ostatnich wyborach nie zdobyl ani jednego wiecej miejsca w Sejmie i stracil wiekszosc w Senacie

• astra18 Re: Wzruszyłem się 26.01.21, 19:50
                      maria421 napisała:

> Astra, gdyby PiSowi slupki ciagle rosly, to by juz mial powyzej 100 %

Mario, nie napisałam, że ciągle rosną tylko :

" takimi działaniami jak to co mnie do łez wzruszyło :) i tak słupki PiS za każdym razem rosna."

...co oznacza że po takich działań jak te ze "spektakularnym" pójściem do wiezięnia Kasprzaka.

, a tymcz
                      > asem w ostatnich wyborach nie zdobyl ani jednego wiecej miejsca w Sejmie i stra
                      > cil wiekszosc w Senacie

..co nie oznacza, że nie wygrał wyborów:)
                      >
                      >

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka