Dodaj do ulubionych

Real arabic ringtones...

01.05.05, 20:22
Może ktoś zna jakieś stronki internetowe,pomoże mi ściągnąc arabic
ringtones....
Obserwuj wątek
    • beata_blue Re: Real arabic ringtones... 01.05.05, 22:16
      www.melodytv.net/
    • beduinka Re: Real arabic ringtones... 01.05.05, 23:02
      www.rannat.com/

      (podawałam to już w wątku "linki")
      • bajdah Re: Real arabic ringtones... 16.05.05, 02:55
        A mogłabyś napisać do tego skróconą wersję obsługi? Obawiam się, że z moimi
        brakami w arabskim i angielskim jestem bez szans.. :(
        No i.. Jak to wygląda cenowo? Nie chodzi mi o dokładną kwotę, ale koło 10, 30
        czy 50 zł...
        • corrina_f1 Re: Real arabic ringtones... 16.05.05, 10:30
          Hej
          Na tej stronie znalazłam trochę kawałków m.in Amr Diaba:
          fvigotti.hit-logo-ringtone.com/polyphonic-ringtones.php?k=Amr%20Diab
          Strona generalnie jest też po polsku. Te co fajniejsze są niestety
          polifoniczne, a ja mam jakieś stare badziewie jeszcze mono :(
          Metodą prób i błędów można powpisywać w wyszukiwarkę jakichś arabskich
          wykonawców, może oprócz Diaba coś jeszcze będzie.

          pozdr
          Kasia
        • beduinka Re: Real arabic ringtones... 16.05.05, 11:07
          znajdujesz sobie wybrany dzwonek - poprzez komputer/www i odnajdujesz jego
          adres, który wpisujesz sobie w wyszukiwarce w telefonie komórkowym i poprzez
          wap tam wchodzisz. Cena zależy od tego jak długoi jesteś połączona, mnie to
          kosztowało 80 gr za dzwonek
          • bajdah Re: Real arabic ringtones... 16.05.05, 22:01
            Super :) Będę w tym tygodniu kombinować. W razie czego jeszcze będę się pytać,
            bo naprawdę bardzo mi zależy na "swojskim" dzwonku :)
            Próbowałam z www.melodytv.net/ ale nie wiedziałam, co mam wcisnąć po wbiciu
            kodu. Nie wchodziła ani # ani * a trwało to 3 min :(
            • bajdah Re: Real arabic ringtones... 16.05.05, 22:39
              Beduinko... Jesteś wielka!
              Coś mi się zdaje, że zapcham sobie pamięć tel.. Ale tak ciężko coś wybrać..
              DZIĘKUJĘ!
              • beduinka Re: Real arabic ringtones... 16.05.05, 22:45
                to pochwal się co wybrałaś :)))
                • bajdah Re: Real arabic ringtones... 17.05.05, 01:24
                  Długo by wymieniać :) Właśnie skończyłam, bo rano do pracy :( Mam też sporo
                  nowych tapet. Dorwałam się, jak dziecko do tortu ;)) Już nie mogę powiedzieć,
                  że na każdy dzień tygodnia jest inny dzwonek i tapeta, bo tydzień robi się za
                  krótki ;))
                  Jest Fares, Nancy Ajram, Amr Diab, Fadl Shaker... Na razie zamiast sygnału sms
                  mam cudne Sidi Mansour.. ale muszę poszukać czegoś krótszego ;)
                  Naprawdę WSPANIAŁA stronka :) Kolejna korzyść z zaglądania na to wspaniałe
                  forum :)Nie wiem, czy uda mi się wyspać.. Zasnąć pewnie też będzie ciężko, bo
                  ciśnienie trochę mi się podniosło, mam literki przed oczami i muzykę w uszach..
                  Życzę wszystkim słodkich i kolorowych snów :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka