tetys 25.08.05, 09:49 Znalazłem link do strony, na której można posłuchać recytacji modlitwy oraz Adhanu - czyli nawoływania do modlitwy. Może się komuś przyda:) www.geocities.com/Athens/Forum/9192/fatiha.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
leneen Re: link:) 25.08.05, 13:53 bardzo miło się słucha. Dzięki za linka :) pozdrawiam serdecznie Darek p.s. Jak będę montował film z wyprawy to może się przyda :) Odpowiedz Link