25.08.05, 09:49
Znalazłem link do strony, na której można posłuchać recytacji modlitwy oraz
Adhanu - czyli nawoływania do modlitwy.
Może się komuś przyda:)
www.geocities.com/Athens/Forum/9192/fatiha.html
Obserwuj wątek
    • leneen Re: link:) 25.08.05, 13:53
      bardzo miło się słucha. Dzięki za linka :)

      pozdrawiam serdecznie
      Darek

      p.s.
      Jak będę montował film z wyprawy to może się przyda :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka