irene.jg 23.02.12, 11:02 Według znaków na niebie strzeliłam numerek 79500 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kendo Re: 79500 23.02.12, 11:05 ale super Irene... a ja zagapiona jakos gdzie indziej nie patrzalam na liczki... nastepna okazja do swietowania, dzieki Ci Dobra Kobieto czerwone zawsze pasuje.... Odpowiedz Link
kendo Re: 79500 23.02.12, 11:38 hi,hi... jak "zalatwimy ta beczulke" to napewno poleci licznik.. tak zauwazylam,ze mamy pozrywy i odpoczynki, a moze to od tematow zalezy ???? w kazdym badz razie ciesze sie ,ze JESTESCIE Odpowiedz Link
irene.jg Re: 79500 23.02.12, 11:48 Dwa powody, nie... trzy dzieki czemu wczoraj np. wzrosło - było chyba 85 kliknięć, a więc: 1. Nowa duszyczka się zaangażowała w ciągu całego dnia i wieczora 2.Adminka nie poszła wcześniej spać 3. Jubileusz forumowy - okazja do żartów Dwie pierwsze pozycje wystarczyły by sobie wesoło klikać. Pustka na forum odstrasza. Tak to sobie wymyśliłam Odpowiedz Link
irene.jg Re: 79500 23.02.12, 11:55 Dodam jeszcze bezsenność, wtedy w oczekiwaniu na sen się klika Odpowiedz Link
greis52 Re: 79500 23.02.12, 12:04 gratulacje! ożywiło nam się forum aż miło, nie nadążam czytać wpisów... 80 000 tuz tuż! Odpowiedz Link
jaga_22 Re: 79500 23.02.12, 12:55 Gratuluję numerku Irene ,ja sobie zapoluję na okrągłą cyferkę. Odpowiedz Link
tetika Re: 79500 23.02.12, 13:14 no prosze widze ze mania lapania numerkow zapoczatkowana u mnie na forumku przez Miska zatacza coraz to szersze kregi Odpowiedz Link
irene.jg Re: 79500 23.02.12, 13:48 Tetiko, a ile Twój forumek istnieje? Nie znam go i Miśka też Odpowiedz Link
tetika Re: 79500 23.02.12, 13:53 mi 22,01 minelo dwa latka tylko forum jest zamkniete niestety i trzeba sie zapisywac. na poczatku bylo otwarte jak wszystkie , ale wynikla nieprzyjemna sytuacja i w ataku zlosci calkiem zamknelam. ma to swoje dobre i zle strony. kto chce zawsze bedzie mile widziany. Odpowiedz Link
tetika Re: 79500 23.02.12, 18:39 wiekszosc z nas sie miesci. ja nie rozgraniczam wiekowo , tylko czy z kims mi sie dobrze rozmawia. Odpowiedz Link
kendo Re: 79500 24.02.12, 09:43 no i przyznaje, ze Tetika ruszyla nasze forum a co do wieku to mam podejscie podobne do Tetiki, nawet z mlodymi osobami czuje sie dobrze a one ze mna dzieki Wam, *a Jaga trzymam za slowo,ze bedzie prowadzic wyscig za "okraglym numerkiem" Odpowiedz Link
greis52 Re: 79600 24.02.12, 20:38 ho ho jakie tempo gratulacje masz cela do okrągłych liczb! Odpowiedz Link
irene.jg Re: 79600 24.02.12, 20:44 Po prostu po odłożeniu słuchawki (z siostrą z godzinę rozmawiałam) zajrzałam na forum i tak mi się "wkliknęło" okrągłą liczbę Odpowiedz Link
kendo Re: 79600 25.02.12, 08:58 *Irene, ale szczesciara z Ciebie... jaj jakos zawsze zapomne zrknac na licznik, moze dlatego,ze "rankami"czuje sie troche ustresana... dopiero po lunchu jest OK,czyli wlasnym "tepem" zaczynam zyc GRATULACJE IRENE, Odpowiedz Link