Dodaj do ulubionych

nowe inwestycje

22.05.06, 13:55
czy słyszał ktoś o nowych inwestycjach mieskzniowych - głównie rejony blisko
Wełnianej/Moczydłowskiej? Będę wdzięczna za info.
Obserwuj wątek
    • volta2 Re: nowe inwestycje 23.05.06, 13:58
      Z tego co się orientuję to tam(gdzieś na wełnianej) ma budować "błig
      imobilier", ale to ma być osiedle segmentów/domków, czyli niska zabudowa, nie
      bloki. O innych nic nie słyszałam.
        • jan-w Re: nowe inwestycje 28.05.06, 15:51
          Nie. Idąc ul. Wełnianą, od Stryjeńskich, dochodzimy do KUD-16 (kawałek za
          stawem). Skręcamy w nią w lewo (inaczej nie można) i po prawej stronie jest ta
          działka.
          • eldritch2 Re: nowe inwestycje 28.05.06, 22:47
            A skąd masz tę informację? Dzowniłem do BI i powiedzieli mi, że rzeczywiście
            będą budować segmenty pod Lasem Kabackim, tyle, że z drugiej strony, w Józefosławiu.
            • volta2 Re: nowe inwestycje 29.05.06, 14:03
              Skąd mam takie info to się raczej nie przyznam, (a trzeba przychodzić na
              forumowe spotkania jak się chce takie rzeczy wiedzieć, myślę że ci co chodzą to
              wiedząsmile) może na priv? Faktem jest, że ta inwestycja może być dopiero w
              planach, na 100% BI nie poczynił żadnych ruchów w kierunku jej realizacji. I
              nie wiem kiedy to zrobi i czy zrobi, wiem, że mają takie plany, choć oczywiście
              mogły ulec zmianie, bo kasy w to raczej jeszcze żadnej nie włożyli.
              I prawdą jest to, co ci pani powiedziała w sprawie Józefosławia, będzie tam
              baardzo duży projekt. I chyba tam zaczną już niedługo.
              Jeśli jesteś zainteresowany co będzie za OK, to mogę dopytać.
              • aniapap Re: nowe inwestycje 29.05.06, 17:57
                to ja poprosze o dokladniejsze info - chodzi mi o ta welniana. czy to jest
                pierwsza dzialka od skretu? czy tam glebiej w kierunku batystowej i rozpoczetej
                a opuszczonej inwestycji (przy okazji moze cos wiecie czemu nikt tego nie
                przejmuje - miejsce jest swietne. co tam bedzie? segmenty czy moze blizniaki?
                okolice welnianej i moczydlowskiej bardzo mnie interesuja.
                niedawno widzialam w sprzedazy kilka dzialek 1200 m, po 800.000 PLN na
                welnianej - ze zdjecia wygladalo na sasiednie do BI. zniknely z ofert wiec
                nabywca chyba sie znalazl. ciekawe czy jakas inwestycja tam ruszy czy prywatnie
                ktos kupil...
                • jan-w Re: nowe inwestycje 29.05.06, 19:05
                  Chodzi o pierwszą działkę za zakrętem. Do wysokości stacji transformatorowej. Ta
                  niedokończona budowa, była prowadzona przez spółdzielnię Ustronie, która ma obok
                  domki. Sam chciałem tam kupić mieszkanie, ale jak zobaczyłem cenę 2300 za m2 to
                  zrezygnowałem wink. Ostatnio złomiarze wywrócili i pocięli stojący tam od lat
                  żuraw. Niestety betonowy sarkofag rozpoczętej budowy, pewnie długo jeszcze
                  będzie straszył, bo co z tym żelbetonem zrobić ? Znakomite miejsce do turbo-golfa.
                  • aniapap Re: nowe inwestycje 29.05.06, 21:59
                    to calkiem fajne miejsce, tylko ta satacja trafo..hmmm.... czy to tak na zawsze?
                    A SBM Ustronie tez mnei interesowala - lokalizacja rewelacyjna, dzis bylam tam
                    na spacerze - rewelacja. Zauwazyalam brak dziwga i pomyslam ze moze w koncu cos
                    zacznie sie dziac... niestety jednak zburzyles moje nadzieje...
                    a ten sarkofag -no coz, chyba jakos mozna to wywalic, nie sadze aby to byl
                    jedyny problem tej dzialki, na pewno jakis deweloper skusiby sie na nia i
                    usunal fundamenty.
                    A wracajac do BI to wiadomo kiedy to bedzie?
                • falina Re: nowe inwestycje 06.06.06, 13:42
                  Jak ktoś pisze na priva o inwestycji typu bliżniaki BI w okolicach Wełninej to
                  też poproszę kopię do mnie jeśli można smile? mierzeje1@wp.pl. A z innej beczki to
                  na Wełnianej około numeru 4, buduje się mini osiedle Green Lake prywatnego
                  developerka (bo go nie można nazwać developerem) - przestrzegam to wariat. Mam
                  przykre doswiadczenia.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka