szkodnik1
11.01.04, 17:13
....zabrakło biletów na 16.30 wiec idziemy na 20.30 na "Powrót Króla", więc
jak chcesz się spotkać z hektorkiem i szkodnikiem1 to zapraszamy po filmie
ok. 23.30 do Muzy.....wiesz gdzie....do kawiarni....jak cię nie będzie przez
kwadrans, trudno.....
Będziemy we dwóch w jasnych swetrach....:))))) zresztą poznamy cię jak sie
pojawisz (w co szczerze wątpimy)....:)))))
pozdrawiamy....