Dodaj do ulubionych

Bus do Niemiec

07.06.16, 13:49
Witam,
Czy ma ktoś może namiary do lokalnej firmy z waszej okolicy, która organizuje przewozy pasażerów busami do Europy Zachodniej? Jestem młodym przedsiębiorcą i uruchomiłem serwis www.szukambusa.pl, gdzie można wyszukiwać przewoźników i połączenia na wybranych trasach. Zależy mi, żeby udostępnić pasażerom jak najszerszą bazę danych o przejazdach busami do Niemiec, Holandii, Francji itd. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • krzysiekbien Re: Bus do Niemiec 22.06.16, 08:45
      Ja w sumie jestem zadowolony z mojego obecnego przewoźnika, który oferuje busy do Niemiec. Lublin jest miastem z którego startujemy i jedziemy aż do Monachium. Są wygodne, mają WiFi, no i zawsze jesteśmy na czas, więc jeśłi ktoś oczekuje komfortu, wygody, to zdecydowanie mogę polecić firmę od Pawła Karbowniczka.
      • busyniemcy Re: Bus do Niemiec 08.09.16, 09:17
        Busy na trasie Polska - Niemcy - Holandia
        Więcej informacji o przewozie osób do Niemiec i Holandii na stronie:
        www.wojnowski-trans.pl
        i pod numerem: +48 724-565-429
        busy Polska Niemcy Holandia
    • haliwel Re: Bus do Niemiec 19.09.16, 13:21
      Zostawiam namiary na firmę, która swoim zasięgiem obejmuje takie miasta jak Kraków, Opole, Wrocław, Katowice i okolice. Firma nazywa się PiątkaBus, szczegóły znajdziesz na stronie internetowej piatkabus.pl/
      Mogę tylko dodać, że kursy odbywają się regularnie na trasa z Polski do Niemiec i do Holandii. Po wcześniejszym ustaleniu istnieje możliwość transportu "od drzwi do drzwi". Czyli zostajemy odebrani ze wskazanego miejsca i bezpiecznie dowiezieni pod wskazany adres docelowy.
    • b.donie Re: Bus do Niemiec 15.11.16, 15:18
      Jeżdżąc już od blisko trzech lat do Monachium, wybieram przewozy oferowane przez firmę Busem do Niemiec www.busemdoniemiec.eu/uslugi/przewoz-osob-do-niemiec/. Mimo, że kurs zaczyna się w Lublinie, to bus zatrzymuje się również w Łodzi. Praktycznie spod domu odjeżdża i dowozi bezpośrednio pod wskazany adres. Dodatkowo każdy pasażer jest ubezpieczany na czas podróży. Niesamowity komfort jazdy, szybkość w porównaniu z innymi przewoźnikami. Kiedyś specjalnie spróbowałam jazdy z innym przewoźnikiem, to bus był spóźniony 30 minut. Jeszcze brudny na zewnątrz jak i w środku, a nie wiem czy nawet kierowca nie był pod wpływem.
    • mominek2365 Re: Bus do Niemiec 26.11.21, 08:47
      Bus Zagranica to zagraniczny przewóz osób i paczek. Bus Polska Niemcy – wyjeżdżamy z Warmii i Mazur, prawie codziennie.
      tel. 516 498 297

Oferujemy komfortowe i bezpieczne przejazdy busami do Niemiec, Holandii i Belgii.

Bus do Polski – busy z warmińsko-mazurskiego przez kujawsko-pomorskie, częściowo pomorskie, wielkopolskie oraz lubuskie.

Bus Niemcy Polska – tanie busy do Polski. Bus do Holandii warmińsko-mazurskie, bus do Belgii Mazury.

Przejazdy busem Poznań Niemcy. Przewóź osób busem za granicę, transport osób Toruń, Bydgoszcz Holandia, Belgia i Niemcy.

Tylko My proponujemy konkurencyjne ceny na rynku. W cenie przejazdu opłata bagażowa (bagaż podręczny oraz podstawowy). Dodatkowo jako nieliczni oferujemy szybkie przejazdy z adresu pod adres. Planując trasy minimalizujemy czas przejazdu z Polski do Niemiec, Holandii czy Belgii. Dzięki komfortowym i bezpiecznym busom masz pewność, że dotrzesz do miejsca docelowego wypoczęty i zrelaksowany. Nasze busy posiadają komfortowe miejsca siedzące, klimatyzację oraz sieć wi-fi. Zachęcamy do rezerwacji internetowej. Zamów kurs i szykuj się do podróży!

buszagranica.pl/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka