06.04.06, 19:54
dla kogos, kto byl dobrym czlowiekiem... dzisiaj mija 6. rocznica jego
smierci... RIP Przyjacielu...
Obserwuj wątek
    • frida2 Re: ['] 06.04.06, 20:23
      [*]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka