impostor 06.04.06, 19:54 dla kogos, kto byl dobrym czlowiekiem... dzisiaj mija 6. rocznica jego smierci... RIP Przyjacielu... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj