Dodaj do ulubionych

Coolturka Club

23.04.07, 20:50

na Armii Krajowej. Był tam ktoś?
Obserwuj wątek
    • bubu1982 Re: Coolturka Club 23.04.07, 22:18
      Ciemno... Właściwie jak w Cogito (przypadkiem to nie ten sam właściciel?).
      Ceny standardowe jak na puby lubińskie. Chyba tylko 2 rodzaje piwa. Więcej nie
      pamiętam, bo byłem przelotnie :D
      • moonlady Re: Coolturka Club 01.05.07, 10:48
        Ja byłam. Drinki pyszne- to fakt, ale strasznie głośno. Sporo młodzieży, gdzie
        dziewczyny p[rzy stolikach zamiast się śmiac i rozmawiać piszczą. albo ja tak
        trafiłam.ale miło :)
    • if_ona Maharaja 03.05.07, 21:25

      na Kolejowej. Był tam ktoś? :))
    • if_ona Taboo 01.08.07, 18:09

      lokal, który powstał na miejscu Memo..
      choć menu identyczne.. wystrój podobny - na szczęście odświeżony..
      więc skąd ta zmiana/niezmiana?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka