if_ona 23.04.07, 20:50 na Armii Krajowej. Był tam ktoś? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bubu1982 Re: Coolturka Club 23.04.07, 22:18 Ciemno... Właściwie jak w Cogito (przypadkiem to nie ten sam właściciel?). Ceny standardowe jak na puby lubińskie. Chyba tylko 2 rodzaje piwa. Więcej nie pamiętam, bo byłem przelotnie :D Odpowiedz Link Zgłoś
moonlady Re: Coolturka Club 01.05.07, 10:48 Ja byłam. Drinki pyszne- to fakt, ale strasznie głośno. Sporo młodzieży, gdzie dziewczyny p[rzy stolikach zamiast się śmiac i rozmawiać piszczą. albo ja tak trafiłam.ale miło :) Odpowiedz Link Zgłoś
if_ona Taboo 01.08.07, 18:09 lokal, który powstał na miejscu Memo.. choć menu identyczne.. wystrój podobny - na szczęście odświeżony.. więc skąd ta zmiana/niezmiana? Odpowiedz Link Zgłoś