Dodaj do ulubionych

czy sa w lubinie ??

24.04.07, 09:24
czy sa w lubinie silownie z prowadzacym,nie chodzi mi o aerobik ale o
silownie,poprostu zalezy mi aby ktos prowadzil te cwiczenia,pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • if_ona Re: czy sa w lubinie ?? 24.04.07, 16:37
      forum.lubin.pl/viewtopic.php?t=3037
      • anilewe2212 if_ona 02.05.07, 13:22
        dziekuje bardzo za podpowiedz,bylam juz na pierwszych cwiczeniach,jestem bardzo
        zadowolona,dziekuje:)))
        • anilewe2212 dziękuje 02.05.07, 13:25
          mi rowniez bardzo odpowiada pro aktiv,jest swietny instruktor,i wogole mila
          atmosfera:))
          • ewelinka191 Re: dziękiiiii 02.05.07, 21:40
      • szkodnik Re: czy sa w lubinie ?? 03.05.07, 16:22
        ....spójrz if_ona....w tak krótkim czasie udało ci się zadowolić tyle
        kobiet....mężczyźni mogliby się od ciebie dużo nauczyć hehehehe

        ...a może to zasługa instruktora ?? :-)
        • if_ona Re: czy sa w lubinie ?? 03.05.07, 20:46
          szkodnik napisał:

          > ....spójrz if_ona....w tak krótkim czasie udało ci się zadowolić tyle
          > kobiet....

          lata lecą, a Ty nadal monotematyczny :P a tak w ogóle to mam wrażenie, że
          "zadowoliłam" w tym wątku niestety tylko jedna kobietę :P anilewe to anagram
          imienia ewelina ;)) i mam nadzieję, że to podbijanie wątku nie jest autopromocją
          siłowni ;) - mój aesowy instynkt mi to podpowiada :P

          > mężczyźni mogliby się od ciebie dużo nauczyć hehehehe

          ucz się, ucz :P
        • ewelinka191 hehehheh 03.05.07, 21:18
          jesli myslicie ze anilewe2212 to ja ewlinka191 to sie mylicie:)))))))))ale
          anilewe2212 to moja kuzynka i z tad tyle podziekowan bo razem chodzimy na ta
          silownie:))pozdrawiamyyyyy anilewe2212 i ewelinka191
          • if_ona Re: hehehheh 03.05.07, 21:23

            ale to skomplikowane ;))

            a tak poważnie - napisz, ile kosztuje taka rozrywka, czy dużo chętnych, itp.
            • ewelinka191 odp 04.05.07, 10:29
              ja narazie smigam 2razy w tyg,to za miesiac(8wejsc)bez wyznaczonych godzin
              place 85zl,pozniej wezme 12wejsc to juz 99zl lub dowolna ilosc wejsc
              119zl:)),ale naprawde sie oplaca,muzyczka,clima,telewizorek,nie zaduzo ludzi na
              raz,no i mily instruktor,ktory zapoznal nas ze sprzetem a teraz smigamy wedlug
              planu,ktory on nam ulozyl:)zeby pozbyc sie zbednych wrednych kilogramow:)obym
              tylko zdazyla uzyskac efekt do wakacji hehhe:)pozdrawiam
            • szkodnik Re: hehehheh 05.05.07, 07:24
              if_onka....coś cię zawodzi ten twój aesowy instynkt hehehehe



              ...a tak poważnie to pozdrawiam...:)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka