ewelinka191 24.04.07, 09:24 czy sa w lubinie silownie z prowadzacym,nie chodzi mi o aerobik ale o silownie,poprostu zalezy mi aby ktos prowadzil te cwiczenia,pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
if_ona Re: czy sa w lubinie ?? 24.04.07, 16:37 forum.lubin.pl/viewtopic.php?t=3037 Odpowiedz Link Zgłoś
anilewe2212 if_ona 02.05.07, 13:22 dziekuje bardzo za podpowiedz,bylam juz na pierwszych cwiczeniach,jestem bardzo zadowolona,dziekuje:))) Odpowiedz Link Zgłoś
anilewe2212 dziękuje 02.05.07, 13:25 mi rowniez bardzo odpowiada pro aktiv,jest swietny instruktor,i wogole mila atmosfera:)) Odpowiedz Link Zgłoś
szkodnik Re: czy sa w lubinie ?? 03.05.07, 16:22 ....spójrz if_ona....w tak krótkim czasie udało ci się zadowolić tyle kobiet....mężczyźni mogliby się od ciebie dużo nauczyć hehehehe ...a może to zasługa instruktora ?? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
if_ona Re: czy sa w lubinie ?? 03.05.07, 20:46 szkodnik napisał: > ....spójrz if_ona....w tak krótkim czasie udało ci się zadowolić tyle > kobiet.... lata lecą, a Ty nadal monotematyczny :P a tak w ogóle to mam wrażenie, że "zadowoliłam" w tym wątku niestety tylko jedna kobietę :P anilewe to anagram imienia ewelina ;)) i mam nadzieję, że to podbijanie wątku nie jest autopromocją siłowni ;) - mój aesowy instynkt mi to podpowiada :P > mężczyźni mogliby się od ciebie dużo nauczyć hehehehe ucz się, ucz :P Odpowiedz Link Zgłoś
ewelinka191 hehehheh 03.05.07, 21:18 jesli myslicie ze anilewe2212 to ja ewlinka191 to sie mylicie:)))))))))ale anilewe2212 to moja kuzynka i z tad tyle podziekowan bo razem chodzimy na ta silownie:))pozdrawiamyyyyy anilewe2212 i ewelinka191 Odpowiedz Link Zgłoś
if_ona Re: hehehheh 03.05.07, 21:23 ale to skomplikowane ;)) a tak poważnie - napisz, ile kosztuje taka rozrywka, czy dużo chętnych, itp. Odpowiedz Link Zgłoś
ewelinka191 odp 04.05.07, 10:29 ja narazie smigam 2razy w tyg,to za miesiac(8wejsc)bez wyznaczonych godzin place 85zl,pozniej wezme 12wejsc to juz 99zl lub dowolna ilosc wejsc 119zl:)),ale naprawde sie oplaca,muzyczka,clima,telewizorek,nie zaduzo ludzi na raz,no i mily instruktor,ktory zapoznal nas ze sprzetem a teraz smigamy wedlug planu,ktory on nam ulozyl:)zeby pozbyc sie zbednych wrednych kilogramow:)obym tylko zdazyla uzyskac efekt do wakacji hehhe:)pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
szkodnik Re: hehehheh 05.05.07, 07:24 if_onka....coś cię zawodzi ten twój aesowy instynkt hehehehe ...a tak poważnie to pozdrawiam...:))) Odpowiedz Link Zgłoś