black_hawk 28.11.03, 03:49 Ludziki, poratujcie! Tęsknię za tym cholernym Lubinem, choć jednocześnie mam go dosyć. Powiedzcie mi, proszę- czy są ostatnio w mieście jakieś inicjatywy kulturalne? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szkodnik1 Re: Jakie są nowe inicjatywy kulturalne w LUBINIE 28.11.03, 07:25 ....właśnie dzis rano zauważyłem, że koło "jamników" postawili kilkumetrową choinkę......:)))))) a już myślałem że w tym roku święta skromne będą...:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
m.zawadka Re: Jakie są nowe inicjatywy kulturalne w LUBINIE 28.11.03, 23:59 black_hawk napisał: > Ludziki, poratujcie! Tęsknię za tym cholernym Lubinem, choć jednocześnie mam > go dosyć. Powiedzcie mi, proszę- czy są ostatnio w mieście jakieś inicjatywy > kulturalne? Betlejem Lubińskie;) A w szczególności kolędy celtyckie i bretońskie w Galerii Zamkowej to akurat 20 grudnia o 20. Wstęp wolny Betlejem Lubińskie to wspólna produkcja Muzy i Wzgórza ( w miarę posiadanych środków) przy wsparciu OSiRu i MIK-u. Pod patronatem TVL i w jej 10 lecie. Nie ma tam jakichś wydumanych rzeczy, ale jest tużo lubińskich wykonawców (od dzieci po orkiestrę górniczą - zapraszam, jestem pod jej wrażeniem, ciekawy repertuar mają - na koniec Trebunie Tutki) A i jeszcze jest 7 grudnia Porter&Lipnicka - Akustycznie Plus cotygodniowe koncerty w Muzie w tym miesiącu szerokie spectrum ale prawdziwa perełka będzie w połowie stycznia Myślę że porównywalna bądź lepsza niż koncert Tuckera Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
szkodnik1 Re: Jakie są nowe inicjatywy kulturalne w LUBINIE 29.11.03, 09:26 .....wyczuwam tutaj fachowca i to kinowego, a w dodatku lubińskiego....:)))) witaj....i dzieki za wyjaśnienia....:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
if_ona Re: Jakie są nowe inicjatywy kulturalne w LUBINIE 29.11.03, 10:51 szkodnik1 napisał: > .....wyczuwam tutaj fachowca i to kinowego, a w dodatku lubińskiego....:)))) > witaj....i dzieki za wyjaśnienia....:)))))) Znaczy się Dyrekcję Muzy :) Miło, że dyskusja z grupy alt.pl.regionalne.lubin przeniosła sie tutaj na forum - brakowało mi tego ;) Pozdrowienia dla Marka Zawadki. iwona Odpowiedz Link Zgłoś
m.zawadka Re: Jakie są nowe inicjatywy kulturalne w LUBINIE 29.11.03, 11:58 > > .....wyczuwam tutaj fachowca i to kinowego, a w dodatku lubińskiego....:)) > )) > > witaj....i dzieki za wyjaśnienia....:)))))) bardziej zarządzającego > Miło, że dyskusja z grupy alt.pl.regionalne.lubin przeniosła sie tutaj na forum > - brakowało mi tego ;) Chyba nie ma możliwości rozruszania tamtej grupy Może tutaj uda się jakoś zgrupować troszkę ludków, którzy by pokonwersowali A co do inicjatyw;) To dzisiaj "Stare dobre małżeństwo" Niestety biletów niet od dawna. Dla zawiedzionych informacja, że zespół zostanie zaproszony w połowie przyszłego roku. Zresztą to zespół na który można chodzić bez końca. A i dla wytrwałych - może okazać się, że będą wpuszczani ludzie na miejsca dodatkowe, o żadnym poziomie luksusu, ale jeżeli ktoś bardzo chce, może spróbować;) Za tydzień Porter&Lipnicka, choć jeżeli w dalszym ciągu PomatonEmi będzie robił takie numery to może okazać się, że będzie afera i wymiana zespołu. To, że leżymy daleko od centrum nie oznacza.....(wystarczy;) Pod koniec stycznia grupa MoCarta - koncert charytatywny A na 1 kwietnia planowany jest koncert dedykowany starej wersji PR3 Polskiego Radia I jeszcze jedno. We wrześniu na pewno po raz pierwszy na Dolnym Śląsku - wystawa Instytutu Literackiego w Paryżu. To chyba na Wzgórzu. A i incjatywą jest to, iż co tydzień w Muzie, za niewielkie pieniążki można posłuchac muzyki w Klubie. raz to jest tanio, raz to jest drożej. Ale co tydzień jest. Teraz w piątki w styczniu przejściowo w czwartki. I w kwestii wyjaśnienia, są takie dni, iż mam czas wejść do netu, są takie dni, iż nie mam czasu zjeść. Więc proszę o wyrozumiałość w opóźnieniach na ewentualne odpowiedzi. I kwestia następna. W związku z tym, że jestem tzw. osobą publiczną (zarówno do końca moich dni w Muzie;) jak i później pewnie też (w końcu praca z ludźmi jest zawsze pracą publiczną) informuję, iż nie we wszystkich dyskusjach mogę brać udział. Obiecuję iż w tych merytorycznych na pewno tak. Pod warunkiem że będzie przestrzegane zwyczajowe prawo internetu. Odpowiedz Link Zgłoś
szkodnik1 Re: Jakie są nowe inicjatywy kulturalne w LUBINIE 29.11.03, 17:09 m.zawadka napisał: > Obiecuję iż w tych merytorycznych na pewno tak. Pod warunkiem że będzie > przestrzegane zwyczajowe prawo internetu. ....obiecuję, że na tym forum będzie prawo przestrzegane......dopilnuję tego osobiście.....:)))) fajnie że ktoś nowy tu wszedł, poziom dyskusji się podniesie i zainteresowanie wzrośnie.... .....a ma pan może dla znajomych z internetu jakieś wejściówki...:))) ????? Odpowiedz Link Zgłoś
m.zawadka Re: Jakie są nowe inicjatywy kulturalne w LUBINIE 30.11.03, 09:35 > > Obiecuję iż w tych merytorycznych na pewno tak. Pod warunkiem że będzie > > przestrzegane zwyczajowe prawo internetu. > .....a ma pan może dla znajomych z internetu jakieś wejściówki...:))) ????? Moze jakoś bezosobowo;) bo formułka Pan na forum to trochę dziwnie Co do wejściówek - to chyba jakiś totalny lubiński syndrom Po nauczce z piosenką francuską nie ma żadnych wejściówek Jeżeli są to obwarowane kontraktami sponsorskimi i tylko i wyłacznie imienne. Nie można także dawać wejściówek z innego powodu Otóż jest to dochów, w związku z tym ktoś powinien odprowadzać podatek;) Nie ma wejściówek. Prezydent płaci; Radni płacą, prezesi spółek płacą; Moje dzieci i małżonka za każdym razem płacą. Pracownicy nie będacy w obsłudze imprezy także płacą. W Lubinie juz nie ma wejściówek;) Są bilety. Cóż - pieniadze to to, co najbardziej teraz potrzebne firmie. A wyjątków nie ma. Po co mieć problemy;) To tyle gwoli wyjaśnienia problemu wejsciówek. Nie myśl, że to jakiś atak, ale naprawdę tak duzo osób pyta się o wejściówki, że właściwie Muza powinna być instytucją charytatywną. Zamiast tego jest w miarę rozsądna polityka cenowa. Bilety w miarę tanie. Tak, żeby każdy miał dostęp. Tam gdzie można jest przedsprzedaż, i tam gdzie można są karnet To tyle w kwestii wejściówek. A co do inciatyw kulturalnych, żeby nie odbiegac od wątku;) Jakoś nie zauważyłem recenzji z wczorajszego koncertu A był naprawdę bajkowy. No i był nadkomplet. Następny nadkomplet przewidujemy 15 stycznia w Klubie pod Muzami oraz podczas koncertu grupy MoCarta A co;) możemy przewidywać sukces;) Odpowiedz Link Zgłoś
szkodnik1 Re: Jakie są nowe inicjatywy kulturalne w LUBINIE 01.12.03, 07:25 m.zawadka napisał: > Nie ma wejściówek. > Prezydent płaci; Radni płacą, prezesi spółek płacą; Moje dzieci i małżonka za > każdym razem płacą. > Pracownicy nie będacy w obsłudze imprezy także płacą. ......aaaaaaa, nie wiedziałem że radni, prezydent i prezesi już płacą..... ostatnio byłem na wejściówkach ale to już troszkę czasu minęło.....było to jeszcze za czasów Pani Dyrektor D. (szacunek)...... ....nie wiedziałem, że już nie ma..... pozdrawiam.... Odpowiedz Link Zgłoś
m.zawadka Na pograniczu kultury i edukacji 29.11.03, 12:02 1. Roczny Klaendarz Imprez - w toku realizacji - ukaże sie w styczniu - na początku 2. Przygotowania do 3-4 konferencji a) pożytek publiczny, wolontariat, polityka społeczna, praca b) obszary wiejskie wokól regionów prezemysłowych w przededniu wstąpienia do UE c) Zagrożone regiony przemysłowe (elementy społeczne i gospodarcze) na pewno wykłady i mini sesje popularnonaukowe - retoryka i erystyka - politologiczno - historyczne i pewnie coś z ochrony środowiska Odpowiedz Link Zgłoś
m.zawadka Edukacja poprzez uczestnictwo w kulturze 29.11.03, 12:06 1. Młodzieżowa Akademia Filmowa były już zajęcia : scenariusz i reżyseria, będą następne z uwagi na zainteresowanie, będą to zajęcia w dwóch blokach 2. Szkolna edukacja Teatralna (nie jesteśmy w stanie opękąć zainteresowanych ) - to do podstawówek 3. OD stycznia rusza podobna forma dla Gimnazjów 4. w styczniu prezentacja super gry planszowej dotyczącej I wojny światowej 5. Wiosną - Mistrzostwa dolnego Ślaska w jednej z gier komuterowych (Colin;)? 6. Spotyka się co piątek Klub miłośników Fantastyki. Wiosna kilka spotkań z autorami plus cykl gier To tyle z głowy, bez wsparcia się papierkami Oczywiscie nie zamyka to oferty. Odpowiedz Link Zgłoś
if_ona Re: Edukacja poprzez uczestnictwo w kulturze 29.11.03, 12:49 m.zawadka napisał: > 1. Młodzieżowa Akademia Filmowa > były już zajęcia : scenariusz i reżyseria, będą następne > z uwagi na zainteresowanie, będą to zajęcia w dwóch blokach Widze, że na tapecie bedzie "Chicago" - zazdroszcze :) Od "Chicago" jestem uzalezniona na wieki.. > > 2. Szkolna edukacja Teatralna (nie jesteśmy w stanie opękąć zainteresowanych ) > - > to do podstawówek To bardzo ciekawa inicjatywa - dzieciaki są zachwycone :) Moja klasa wybiera sie we wtorek - na pewno zdam relacje z ich relacji ;) > > 3. OD stycznia rusza podobna forma dla Gimnazjów Kolejny plus ;) pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
hektorek Re: Edukacja poprzez uczestnictwo w kulturze 01.12.03, 12:39 m.zawadka napisał: > 1. Młodzieżowa Akademia Filmowa > były już zajęcia : scenariusz i reżyseria, będą następne > z uwagi na zainteresowanie, będą to zajęcia w dwóch blokach > > Co to ten MAF bo nie jestem w temacie? Odpowiedz Link Zgłoś
m.zawadka Re: Edukacja poprzez uczestnictwo w kulturze 01.12.03, 22:24 > > Co to ten MAF bo nie jestem w temacie? Młodzieżowa Akademia Filmowa wykład 20 minutowy plus projekcja cena biletu 5 zł od stycznia prawdopobnie po dwa seanse, bowiem zapotrzebowanie jest duże pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
black_hawk Re: Edukacja poprzez uczestnictwo w kulturze 01.12.03, 23:31 A wogóle kto omawiał reżyserię i scenariusz? Odpowiedz Link Zgłoś
magda_s4 M. Zawadko! 01.12.03, 08:18 Stara się Pan, stara oj! :-D Należy się za to duża woda z sokiem :-) Może by tak jeszcze pomyśleć o rozpropagowaniu Muzy nie tylko w formie plakatów? Odpowiedz Link Zgłoś
szkodnik1 Re: M. Zawadko! 01.12.03, 08:33 magda_s4 napisała: > Należy się za to duża woda z sokiem :-) .....ja to bym się z Panem :) woody z sokiem napił a nie wody.... może by tak czwartego grudnia...?????? ;)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
black_hawk Re: M. Zawadko! 01.12.03, 10:15 Niedawno robiłem dużą imprezę transmitowaną przez ogólnopolską stację telewizyjną. Do imprezy wykorzystałem świetną grupę teatralną, która specjalizuje się w tzw. dance maccabre, teatrze cieni, stylizowanych plemiennie widowiskach ogień dym, nowoczesny teatr francuski. Są genialni, a przy okazji niedrodzy. Gdyby udało się ściągnąć ich do Lubina, na francuski festiwal, lub teatry uliczne, wrażenie będzie niezapomniane. W razie czego służę informacją i kontaktem do nich. Odpowiedz Link Zgłoś
szkodnik1 Re: M. Zawadko! 01.12.03, 10:35 ......a ja jestem kumplem Piaska.....:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
szkodnik1 Re: Piasek 01.12.03, 10:45 .....a ja go jutro rano zapytam jak było....:))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
black_hawk Re: Piasek 01.12.03, 10:48 Jeśli chcesz, dam ci do niego namiary i na głupka wyjdziesz. Daj spokój... Odpowiedz Link Zgłoś
szkodnik1 Re: Piasek 01.12.03, 10:53 ....coś ty taki poważny.....nie oglądałeś "chłopaki nie płaczą" ???? ....żeby zadzwonić do piaska musisz się wcześniej umówić na rozmowę, acha i musisz posiadać paszport Polsatu.....:))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
m.zawadka Re: M. Zawadko! 01.12.03, 22:28 magda_s4 napisała: > Stara się Pan, stara oj! :-D Należy się za to duża woda z sokiem :-) Jestem dorosły;) > Może by > tak jeszcze pomyśleć o rozpropagowaniu Muzy nie tylko w formie plakatów? Coś sie rusza:) ale powoli. Myślę że niebawem będą pierwsze jaskółki. Jest Notatnik - co prawda ostatnio na innym papierze, ale oszczędności są potrzebne Są plakaty Muzowe;) Są plakaty imprez jest duży bilboard przy Muzie Ponadto Wrocławska podaje informacje i Konkrety Jesteśmy w trakcie...... i myślimy o........ wszystko w najblizszym czasie, albo ciut dalszym Pozdrawiam PS. Proszę nie używac nazwiska w tytule wiadomosci. Brzmi to takoś jakoś ... jeżeli mogę prosić;) Odpowiedz Link Zgłoś
black_hawk Re: M. Zawadko! 01.12.03, 22:34 Mobilność dyrektora zasługuje na uznanie. Miejmy nadzieję, że tendencja będzie się utrzymywać. Odpowiedz Link Zgłoś
black_hawk Re: M. Zawadko! 01.12.03, 23:29 Powiedziałem mobilność? Ups... Chodziło mi o filozofowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
magda_s4 Co się tyczy 01.12.03, 22:44 m.zawadka napisał: > PS. Proszę nie używac nazwiska w tytule wiadomosci. Brzmi to takoś jakoś ... > jeżeli mogę prosić;) Taki jest Twój nick, więc to chyba normalne, że wołam na Ciebie po nicku (równie dobrze możesz mnie zawołać magdo_s4!) Odpowiedz Link Zgłoś