sibeliuss
04.01.13, 09:32
Daję księdzu 500 zł i mam spokój cały rok.
Zawsze tak robiliśmy i było dobrze. Jeszcze nigdy nam nie powiedział, że w kościele nas nie widzi. W jego oczach, to my jesteśmy bardzo dobrymi katolikami i niech tak sobie ksiądz dalej myśli.
zawszewbiegu.blog.onet.pl/2013/01/03/po-koledzie/