16.12.06, 19:23
Ja w tym roku nie ubieram, protestuję.
Niech się męczy ktoś inny.
Obserwuj wątek
    • skiela1 Re: Choinka 16.12.06, 19:25
      lepiej ubierz.
      U mnie kto nie ubiera ten rozbiera.
      • frida2 Re: Choinka 16.12.06, 19:26
        Elu, ja ubieram i ja rozbieram, takie buty.
        • impostor Re: Choinka 16.12.06, 19:27
          to moze zrobimy wspolny seans rozbierania? wink))))
          • frida2 Re: Choinka 16.12.06, 19:28
            Pozostaje ustalić u kogo smile))
          • sibeliuss Re: Choinka 16.12.06, 19:29
            impostor napisał:

            > to moze zrobimy wspolny seans rozbierania? wink))))

            Jestem więcej niż pewny, że rozbierzesz tą, która ubierze choinkę.
            • impostor Re: Choinka 16.12.06, 19:31
              a moze zaoszczedzi mi wysilku i... wink)))
            • grzanka23 Re: Choinka 16.12.06, 19:42
              U mnie cora ubiera ,ja mam to z glowy.
              • sibeliuss Re: Choinka 16.12.06, 20:08
                grzanka23 napisała:

                > U mnie cora ubiera ,ja mam to z glowy.

                Ile dni ją prosisz, żeby rozebrała?
        • skiela1 Re: Choinka 16.12.06, 19:28
          Aaaa,to podziel obowiazki.
          Jeden kupuje i ubiera.
          Drugi rozbiera i sprzata.
          A Ty....ciasto upiecz??smile)))
          • frida2 Re: Choinka 16.12.06, 19:44
            skiela1 napisała:

            > A Ty....ciasto upiecz??smile)))

            To nie jest najlepszy pomysł :]
            • impostor Re: Choinka 16.12.06, 19:45
              czemu? podawanie ciastek do kawy jest - mozna powiedziec - Twoja specjalnoscia smile)))
              • frida2 Re: Choinka 16.12.06, 19:47
                impostor napisał:

                > czemu? podawanie ciastek do kawy jest - mozna powiedziec - Twoja specjalnoscia smile)))

                Uprzednio przez Wuja dostarczonych, należy nadmienić smile
              • skiela1 Re: Choinka 16.12.06, 19:54
                impostor napisał:

                > czemu? podawanie ciastek do kawy jest - mozna powiedziec - Twoja specjalnoscia
                > smile)))

                podawac umie??smile))
                ohohosmile)
                • frida2 Re: Choinka 16.12.06, 19:56
                  skiela1 napisała:

                  > impostor napisał:

                  > podawac umie??smile))
                  > ohohosmile)

                  Następnym razem sam będzie zasuwał do kuchni, po herbate też! tongue_out
                  • impostor Re: Choinka 16.12.06, 20:00
                    a Ty mnie bedziesz wnosic i znosic po schodach, o!
                    • frida2 Re: Choinka 16.12.06, 20:03
                      impostor napisał:

                      > a Ty mnie bedziesz wnosic i znosic po schodach, o!

                      Zapomnij. Winda nowa jest, odpicowana.
                      • impostor Re: Choinka 16.12.06, 20:08
                        i tak chorowalem po niej ostatnio...
                        • frida2 Re: Choinka 16.12.06, 20:10
                          impostor napisał:

                          > i tak chorowalem po niej ostatnio...

                          Po windzie?
                          • impostor Re: Choinka 16.12.06, 20:11
                            si. nie lubie i juz!
                            • frida2 Re: Choinka 16.12.06, 20:13
                              impostor napisał:

                              > si. nie lubie i juz!

                              A ja się już rozleniwiłam, przyzwyczaiłam i sobie jeżdże.
    • sibeliuss Re: Choinka 16.12.06, 19:28
      W tym roku nie będę sam ubierał smile
      • impostor Re: Choinka 16.12.06, 19:30
        a kto rozbierze?smile
        • sibeliuss Re: Choinka 16.12.06, 20:09
          impostor napisał:

          > a kto rozbierze?smile

          Zajączek na Wielkanoc.
    • skiela1 Re: Choinka 22.12.06, 14:22
      No i jak..
      ubralas juz?
      smile))
      • frida2 Re: Choinka 22.12.06, 16:38
        skiela1 napisała:

        > No i jak..
        > ubralas juz?
        > smile))

        Właśnie skończyliśmy z Juniorem smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka