frida2 16.12.06, 19:23 Ja w tym roku nie ubieram, protestuję. Niech się męczy ktoś inny. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
skiela1 Re: Choinka 16.12.06, 19:25 lepiej ubierz. U mnie kto nie ubiera ten rozbiera. Odpowiedz Link
sibeliuss Re: Choinka 16.12.06, 19:29 impostor napisał: > to moze zrobimy wspolny seans rozbierania? )))) Jestem więcej niż pewny, że rozbierzesz tą, która ubierze choinkę. Odpowiedz Link
sibeliuss Re: Choinka 16.12.06, 20:08 grzanka23 napisała: > U mnie cora ubiera ,ja mam to z glowy. Ile dni ją prosisz, żeby rozebrała? Odpowiedz Link
skiela1 Re: Choinka 16.12.06, 19:28 Aaaa,to podziel obowiazki. Jeden kupuje i ubiera. Drugi rozbiera i sprzata. A Ty....ciasto upiecz??))) Odpowiedz Link
frida2 Re: Choinka 16.12.06, 19:44 skiela1 napisała: > A Ty....ciasto upiecz??))) To nie jest najlepszy pomysł :] Odpowiedz Link
impostor Re: Choinka 16.12.06, 19:45 czemu? podawanie ciastek do kawy jest - mozna powiedziec - Twoja specjalnoscia ))) Odpowiedz Link
frida2 Re: Choinka 16.12.06, 19:47 impostor napisał: > czemu? podawanie ciastek do kawy jest - mozna powiedziec - Twoja specjalnoscia ))) Uprzednio przez Wuja dostarczonych, należy nadmienić Odpowiedz Link
skiela1 Re: Choinka 16.12.06, 19:54 impostor napisał: > czemu? podawanie ciastek do kawy jest - mozna powiedziec - Twoja specjalnoscia > ))) podawac umie??)) ohoho) Odpowiedz Link
frida2 Re: Choinka 16.12.06, 19:56 skiela1 napisała: > impostor napisał: > podawac umie??)) > ohoho) Następnym razem sam będzie zasuwał do kuchni, po herbate też! Odpowiedz Link
impostor Re: Choinka 16.12.06, 20:00 a Ty mnie bedziesz wnosic i znosic po schodach, o! Odpowiedz Link
frida2 Re: Choinka 16.12.06, 20:03 impostor napisał: > a Ty mnie bedziesz wnosic i znosic po schodach, o! Zapomnij. Winda nowa jest, odpicowana. Odpowiedz Link
frida2 Re: Choinka 16.12.06, 20:10 impostor napisał: > i tak chorowalem po niej ostatnio... Po windzie? Odpowiedz Link
frida2 Re: Choinka 16.12.06, 20:13 impostor napisał: > si. nie lubie i juz! A ja się już rozleniwiłam, przyzwyczaiłam i sobie jeżdże. Odpowiedz Link
sibeliuss Re: Choinka 16.12.06, 20:09 impostor napisał: > a kto rozbierze? Zajączek na Wielkanoc. Odpowiedz Link
frida2 Re: Choinka 22.12.06, 16:38 skiela1 napisała: > No i jak.. > ubralas juz? > )) Właśnie skończyliśmy z Juniorem Odpowiedz Link