03.02.07, 19:41
Bzdura otacza nas, wkracza w nasze życie, na począku nie godzimy się z nią,
później przyzwyczajamy , akceptujemy a w końcu staje się normą, codziennością.
Pokażcie, jaka bzdura was otacza, uświadomcie ją znajomym i nieznajomym.Liczę
na Was.
smile
Obserwuj wątek
    • adhamah Re: bzdura 04.02.07, 11:33
      to jakiś nowy flash mob??? smile
    • sibeliuss Re: bzdura 04.02.07, 21:22
      Włączam telewizor i mam bzdur i duperel po pachy smile
    • eulalija Re: bzdura 04.02.07, 21:34
      Tiaaa ... Nie będę się przed snem denerwować!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka