asiouek Re: Herbata 11.12.07, 23:25 inkaska herbatka Lapacho pomarańczowe w składzie: kora lapacho, ziele angielskie, koperek, kardamon, cynamon, kolendra i goździczek mam cały lyter w termosie, nie ma to jak taka fajna herrrrbatka do nauki Odpowiedz Link
asiouek Re: Herbata 11.12.07, 23:26 po zanalizowaniu składu zaczęłam się zastanawiać, dlaczego nosi w nazwie "pomarańczowe" nie ma pomarańczy chiba że chodzi o kolor pudełka... Odpowiedz Link
skiela1 Re: Herbata 11.12.07, 23:34 ja parze w szklanym czajniku,ale musze szybko pic bo stygnie za szybko. a czego sie uczysz? Odpowiedz Link
skiela1 Re: Herbata 11.12.07, 23:41 tez sie kiedys uczylam w liceum,ale pozniej wszystko zapomnialam. No ale Ty mozesz sie tez 'osluchac') Odpowiedz Link
frida2 Re: Herbata 11.12.07, 23:44 Niemiecki miałam w technikum, na studiach i ni cholery nie umiem )) Odpowiedz Link
asiouek Re: Herbata 11.12.07, 23:51 rzucam się w przyszłym roku na egzamin na tłumacza, więc zakuwam Odpowiedz Link
parachute Re: Herbata 28.03.08, 23:25 Cześć traktuję to jak zaproszenie...bo ja lekko pobudzony jestem... jednocześnie czując herbaciane pragnienie Odpowiedz Link
frida2 Re: Herbata 28.03.08, 23:26 parachute napisał: > Cześć Dobry wieczór > traktuję to jak zaproszenie...bo ja lekko pobudzony jestem... > jednocześnie czując herbaciane pragnienie I bardzo dobrze, miałam nadzieję, że ktoś miły się przysiądzie Odpowiedz Link
parachute Re: Herbata 28.03.08, 23:37 frida2 napisała: > I bardzo dobrze, miałam nadzieję, że ktoś miły się przysiądzie oj... Tobie kłamstewka wychodzą a ja jestem na nie podatny uprzedzam jednak że rozmowny bardzo nie jestem... tuż przed egzaminem bez zapału i z jednoczesną niemocą skoncentrowania uwagi...na tym najważniejszym "kupiłaś marchewkę?" Odpowiedz Link
frida2 Re: Herbata 28.03.08, 23:43 parachute napisał: > oj... Tobie kłamstewka wychodzą a ja jestem na nie podatny Kłamstewka od razu. To szczerość, po prostu ;p > uprzedzam jednak że rozmowny bardzo nie jestem... tuż przed egzaminem bez zapału i z jednoczesną niemocą skoncentrowania uwagi...na tym najważniejszym > "kupiłaś marchewkę?" Ja chyba też niezbyt, ale herbatkę możemy posączyć. Odpowiedz Link
frida2 Re: Herbata 28.03.08, 23:51 skiela1 napisała: > Chcesz dowcip? > > dinky.scene.pl/~hv/dowcip.html > ! Odpowiedz Link
frida2 Re: Herbata 29.03.08, 00:13 skiela1 napisała: > Parachute jeszcze klika Widzisz co narobiłaś? ;p Odpowiedz Link
skiela1 Re: Herbata 29.03.08, 01:07 frida2 napisała: > skiela1 napisała: > > > Parachute jeszcze klika > > Widzisz co narobiłaś? ;p etam bajke czytal Odpowiedz Link
skiela1 Re: Herbata 29.03.08, 01:55 sibeliuss napisał: > Idę wodę wstawię - czas na zieloną ja oszukuje rum z cola pije,ale wizualnie jak czaj jak bede bzdurzyc to tnij Odpowiedz Link
parachute Re: Herbata 29.03.08, 00:52 czytałem bajkę na dobranoc... dowcip? per vaginam? kto jak kto, ale po Tobie bym się tego nie spodziewał! sodomia i gomoria Odpowiedz Link
skiela1 Re: Herbata 29.03.08, 01:06 parachute napisał: > dowcip? per vaginam? kto jak kto, ale po Tobie bym się tego nie spodziewał! nie no...nie zmuszaj sie jakies humorki masz Odpowiedz Link
parachute Re: Herbata 29.03.08, 01:21 ja nie mam humorków! wcale! tylko nie wiem po co już dziś zegary przestawiłem... pomyliło mi się... dopiero mi mój kopjuter rzekł że not tudej... chyba mi coś na musg już pada... Odpowiedz Link
skiela1 Re: Herbata 29.03.08, 01:57 parachute napisał: > ja nie mam humorków! wcale! > tylko nie wiem po co już dziś zegary przestawiłem... pomyliło mi się... > dopiero mi mój kopjuter rzekł że not tudej... chyba mi coś na musg już pada... > nieee, Ty tylko fochujesz sobie za duzo bajek na ten mozg:p Odpowiedz Link
skiela1 Re: Herbata 29.03.08, 02:30 parachute napisał: > tak tak...pij więcej tego rumu > dobranoc kcesz troche? Odpowiedz Link
skiela1 Re: Herbata 28.03.08, 23:42 ja dzis kubelkami pije.. chyba sie odwodnilam.. chora bylam Odpowiedz Link
frida2 Re: Herbata 28.03.08, 23:44 Lepiej już? Dziś nie piłam kawy i bardzo źle się czułam. Odpowiedz Link
skiela1 Re: Herbata 28.03.08, 23:53 Dzis juz prawie dobrze to musial byc jakis wredny wirus Odpowiedz Link