• frida2 Re: Herbata 27.11.07, 00:02
      Zielona.
    • frida2 Re: Herbata 11.12.07, 23:09
      Duży kubek z plastrem pomarańczy.
      • skiela1 Re: Herbata 11.12.07, 23:13
        Po pierogowej kolacji, Lipton u mnie.
        • asiouek Re: Herbata 11.12.07, 23:25
          inkaska herbatka Lapacho pomarańczowe w składzie: kora lapacho, ziele
          angielskie, koperek, kardamon, cynamon, kolendra i goździczek

          mam cały lyter w termosie, nie ma to jak taka fajna herrrrbatka do naukismile
          • asiouek Re: Herbata 11.12.07, 23:26
            po zanalizowaniu składu zaczęłam się zastanawiać, dlaczego nosi w nazwie
            "pomarańczowe"

            nie ma pomarańczy

            chiba że chodzi o kolor pudełka...
          • skiela1 Re: Herbata 11.12.07, 23:34
            ja parze w szklanym czajniku,ale musze szybko pic bo stygnie za szybko.
            a czego sie uczysz?
            • asiouek Re: Herbata 11.12.07, 23:39
              Ano słóweksmile niemieckichsmile)))
              • skiela1 Re: Herbata 11.12.07, 23:41
                tez sie kiedys uczylam w liceum,ale pozniej wszystko zapomnialam.
                No ale Ty mozesz sie tez 'osluchac'smile)
                • frida2 Re: Herbata 11.12.07, 23:44
                  Niemiecki miałam w technikum, na studiach i ni cholery nie umiem wink))
                • asiouek Re: Herbata 11.12.07, 23:51
                  rzucam się w przyszłym roku na egzamin na tłumacza, więc zakuwamsmile
    • frida2 Re: Herbata 16.02.08, 18:28
      Czas na herbatę.
      Zimno się jakoś zrobiło.
    • frida2 Re: Herbata 28.03.08, 23:22
      Zaparzyłam dzbanuszek.
      • parachute Re: Herbata 28.03.08, 23:25
        Cześćsmile traktuję to jak zaproszenie...bo ja lekko pobudzony jestem...
        jednocześnie czując herbaciane pragnienie
        • frida2 Re: Herbata 28.03.08, 23:26
          parachute napisał:

          > Cześćsmile

          Dobry wieczór smile

          > traktuję to jak zaproszenie...bo ja lekko pobudzony jestem...
          > jednocześnie czując herbaciane pragnienie

          I bardzo dobrze, miałam nadzieję, że ktoś miły się przysiądzie smile
          • parachute Re: Herbata 28.03.08, 23:37
            frida2 napisała:

            > I bardzo dobrze, miałam nadzieję, że ktoś miły się przysiądzie smile

            oj... Tobie kłamstewka wychodzą a ja jestem na nie podatnybig_grin
            uprzedzam jednak że rozmowny bardzo nie jestem... tuż przed egzaminem bez zapału
            i z jednoczesną niemocą skoncentrowania uwagi...na tym najważniejszym
            "kupiłaś marchewkę?"
            • frida2 Re: Herbata 28.03.08, 23:43
              parachute napisał:

              > oj... Tobie kłamstewka wychodzą a ja jestem na nie podatnybig_grin

              Kłamstewka od razu. To szczerość, po prostu ;p

              > uprzedzam jednak że rozmowny bardzo nie jestem... tuż przed egzaminem bez zapału i z jednoczesną niemocą skoncentrowania uwagi...na tym najważniejszym
              > "kupiłaś marchewkę?"

              Ja chyba też niezbyt, ale herbatkę możemy posączyć.
            • skiela1 Re: Herbata 28.03.08, 23:50
              Chcesz dowcip?

              dinky.scene.pl/~hv/dowcip.html
              big_grinbig_grin
              • frida2 Re: Herbata 28.03.08, 23:51
                skiela1 napisała:

                > Chcesz dowcip?
                >
                > dinky.scene.pl/~hv/dowcip.html
                > big_grinbig_grin

                tongue_out!
                • skiela1 Re: Herbata 29.03.08, 00:07


                  Parachute jeszcze klikatongue_outtongue_out
                  • frida2 Re: Herbata 29.03.08, 00:13
                    skiela1 napisała:

                    > Parachute jeszcze klikatongue_outtongue_out

                    Widzisz co narobiłaś? ;p
                    • skiela1 Re: Herbata 29.03.08, 01:07
                      frida2 napisała:

                      > skiela1 napisała:
                      >
                      > > Parachute jeszcze klikatongue_outtongue_out
                      >
                      > Widzisz co narobiłaś? ;p

                      etam bajke czytalsmile
                      • sibeliuss Re: Herbata 29.03.08, 01:09
                        Idę wodę wstawię - czas na zieloną smile
                        • skiela1 Re: Herbata 29.03.08, 01:55
                          sibeliuss napisał:

                          > Idę wodę wstawię - czas na zieloną smile

                          ja oszukujetongue_out
                          rum z cola pije,ale wizualnie jak czajsmile
                          jak bede bzdurzyc to tnijtongue_out
              • parachute Re: Herbata 29.03.08, 00:52
                czytałem bajkę na dobranoc...
                dowcip? per vaginam? kto jak kto, ale po Tobie bym się tego nie spodziewał!
                sodomia i gomoria
                • skiela1 Re: Herbata 29.03.08, 01:06
                  parachute napisał:

                  > dowcip? per vaginam? kto jak kto, ale po Tobie bym się tego nie spodziewał!

                  nie no...nie zmuszaj sietongue_out
                  jakies humorki masztongue_outtongue_out
                  • parachute Re: Herbata 29.03.08, 01:21
                    ja nie mam humorków! wcale!
                    tylko nie wiem po co już dziś zegary przestawiłem... pomyliło mi się...
                    dopiero mi mój kopjuter rzekł że not tudej... chyba mi coś na musg już pada... uncertain
                    • skiela1 Re: Herbata 29.03.08, 01:57
                      parachute napisał:

                      > ja nie mam humorków! wcale!
                      > tylko nie wiem po co już dziś zegary przestawiłem... pomyliło mi się...
                      > dopiero mi mój kopjuter rzekł że not tudej... chyba mi coś na musg już pada...
                      > uncertain

                      nieee, Ty tylko fochujesz sobietongue_out

                      za duzo bajek na ten mozg:p
                      • parachute Re: Herbata 29.03.08, 02:18
                        tak tak...pij więcej tego rumutongue_out
                        dobranocsmile
                        • skiela1 Re: Herbata 29.03.08, 02:30
                          parachute napisał:

                          > tak tak...pij więcej tego rumutongue_out
                          > dobranocsmile

                          kcesz troche?
      • skiela1 Re: Herbata 28.03.08, 23:42
        ja dzis kubelkami pije..
        chyba sie odwodnilam..
        chora bylamuncertain
        • frida2 Re: Herbata 28.03.08, 23:44
          Lepiej już?
          Dziś nie piłam kawy i bardzo źle się czułam.
          • skiela1 Re: Herbata 28.03.08, 23:53
            Dzis juz prawie dobrzesmile
            to musial byc jakis wredny wirusuncertain
            • frida2 Re: Herbata 28.03.08, 23:55
              Ja jeszcze mam kaszel uncertain

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka