skiela1
13.03.08, 19:37
"Ponad podziałami" posłowie zakażą palenia na balkonach?
Czy palenie na balkonie też będzie zabronione?
Sejmowa Komisja Zdrowia chce wprowadzenia zakazu palenia w miejscach
publicznych. Posłowie zdecydowali, że przygotują nowelizację ustawy "O
ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych".
Jeśli poprawki wejdą w życie nie zapalimy nie tylko w szpitalu, szkole, czy na
wyższej uczelni, ale również na klatce schodowej bloku. Kwestią do dyskusji
pozostaje, czy będzie wolno puścić dymka na balkonie. Przewodniczący komisji
Bolesław Piecha mówi o ustawie "ponad podziałami".
_------
Dobry pomysl.
Ludzie nie moga posiedziec na balkonie,tylko dlatego,ze ktos inny nie chce
zatruwac swojego mieszkania i swoich dzieci..