Dodaj do ulubionych

posłowie zakażą palenia na balkonach?

13.03.08, 19:37
"Ponad podziałami" posłowie zakażą palenia na balkonach?

Czy palenie na balkonie też będzie zabronione?
Sejmowa Komisja Zdrowia chce wprowadzenia zakazu palenia w miejscach
publicznych. Posłowie zdecydowali, że przygotują nowelizację ustawy "O
ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych".
Jeśli poprawki wejdą w życie nie zapalimy nie tylko w szpitalu, szkole, czy na
wyższej uczelni, ale również na klatce schodowej bloku. Kwestią do dyskusji
pozostaje, czy będzie wolno puścić dymka na balkonie. Przewodniczący komisji
Bolesław Piecha mówi o ustawie "ponad podziałami".

_------

Dobry pomysl.
Ludzie nie moga posiedziec na balkonie,tylko dlatego,ze ktos inny nie chce
zatruwac swojego mieszkania i swoich dzieci..
Obserwuj wątek
    • naretta Re: posłowie zakażą palenia na balkonach? 13.03.08, 20:22
      Dla mnie w tej kwestii nie ma dyskusji,wolność palacza kończy się
      tam, gdzie zaczyna się wolność niepalącego.
    • boruta_wwa Re: posłowie zakażą palenia na balkonach? 13.03.08, 20:29
      sami psychopaci w tym kraju sad
      b.
    • agulaszek Re: posłowie zakażą palenia na balkonach? 13.03.08, 20:37
      co do kladtki schodowej zgoda ale z tym balkonem to chyba przesada,
      czy to naprawdę aż tak czuć??
      powaga nie mam balkonu ani sąsiada kopciucha więc nie wiem
      • jan-w Re: posłowie zakażą palenia na balkonach? 13.03.08, 23:10
        Podobno tak. Na pewnym forum, wątek na ten temat, skończył się potężną awanturą
        i miał 122 posty! Niektórzy posiadacze balkonów, w trosce o czystość powietrza w
        swoim mieszkaniu, wysyłają tłumnie zaproszonych gości na balkon.
        • jan-w Re: posłowie zakażą palenia na balkonach? 13.03.08, 23:11
          Wysyłają tłumnie. wink
          • agulaszek Re: posłowie zakażą palenia na balkonach? 13.03.08, 23:47
            ostrzeżenie dla ADMów: wzmacniać balkony wink
      • naretta Czuć, czuć 14.03.08, 00:02
        Zapewniam Cię, Agulaszku, że można czasem cholery dostać i to
        ciężkiej. Otwierasz okno rano, aby trochę "świeżego" powietrza
        wpadło i wpada, owszem. Ba, czasem nawet pet zląduje na parapecie...
        Ale wielu palaczy ma to gdzieś.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka