Dodaj do ulubionych

jesiennie mi

11.09.03, 11:31
Jerry pisał o płytach jesiennych
ja jak sobie zapaliłem papiroska na dworze -pomyślałem że to jet to --dymek
o jesiennym świcie ---najlepiej wtedy przez zęby przechodzi...
zaraz jakieś zakupy jesienno zimowe....
i jak każdy zwierzaczek przygotuję się do zimowego snu----bo w zimę zasze
chodze na rzęsach z braku światła....
to takie miejcse na małe impresje jesienne
Obserwuj wątek
    • frunze Re: jesiennie mi 11.09.03, 11:41
      Ja już jakoś pogodziłam się z tym, że przyszła jesień. Najgorszy jest ten
      pierwszy dzień, kiedy wychodzisz rano i widzisz, że coś jest nie tak, słońce
      jakoś tak nisko, zauważasz opadnięte liście. Mnie się wtedy robi przejmująco
      smutno. Wtedy przychodzi pierwszy dół, popłakiwanie wieczorne i tęsknota za
      latem. Otwieram szafę, wrzucam letnie ciuchy do toreb i wymiana, wyciągam
      zimowe, które pachną jakoś tak...zeszłą zimą. Żegnaj lato na rok... Jesienna F.
      • kreskator Re: jesiennie mi 11.09.03, 11:44
        Bardzo lubięjesień--tą wczesną kiedy liści jeszcze jest trochę na drzewach--ale
        jakoś przeepadam za delikantymi szarościami...oby tylko nie za długo...
        • frunze Re: jesiennie mi 11.09.03, 11:45
          Nie cierpię jesieni. Mimo że piękna. No chyba że zbieranie kasztanów w
          Łazienkach..to lubię smile
    • jeremy27 Re: jesiennie mi 11.09.03, 11:47
      no właśnie...jesiennie sie zrobiło - dziś zwłaszcza...już takie jesienne
      powietrze...stąd mi sie wziął wątek jesiennych płytwink)....ja mam zawsze
      takie...przychodzę do domu...pije ciepła herbatkę...zapalam świeczki...i
      słucham...słucham...zanurzam sie w refleksjach i smutku...ale w takim dziwnym
      pozytywnym tego słowa znaczeniu...
      • kreskator Re: jesiennie mi 11.09.03, 11:51
        nostalgia
        • sloggi Re: jesiennie mi 11.09.03, 12:26
          W tym roku przeszedłem płynnie z lata w jesień, obudziłem się rano na
          katafalku - patrzę za okno, a tu jesień.
          • kreskator Re: jesiennie mi 11.09.03, 12:27
            no to chyb araczej głęboka rewolucja.....raz dwa i po lecie....
    • goonia Re: jesiennie mi 12.09.03, 18:29
      Ludzie no co wy!!! Nie stresujcie mnie jesienia bo ja jeszcze nie jestem gotowa.
      Zakupy siawteczne trzeba zaczac robic! Matko ale sie zdenerwowalam.
      G.
      • koszysta Re: jesiennie mi 14.09.03, 07:05
        W lesie pachnie zdecydowanie jesiennie, kolory drzew i trawy wskazuję, że już
        się powoli zaczyna-moja ulubiona pora roku. Wypadałoby zobaczyć, co w górach.
        • sloggi Re: jesiennie mi 14.09.03, 14:05
          W tym roku wypad w góry mi nie grozi, trzeba zająć się Sloggi House.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka