Czołem
Wakacje w pełni a nasze piłkarskie orły zaczynają batalie o elitarną
Lige Mistrzów.
Mistrz Polski, Wisła Kraków rozpoczyna eliminacje, i na początek
musi pokonać mistrza Estonii, klub o egzotycznej nazwie Levadia
Talin.
Od ponad dekady z okładem żaden klub znad Wisły nie doczłapał do
elitarnej i suto opłacanej fazy grupowej. A rozbijały sie po niej
zespoły ze Słowacji, Norwegii Szwajcarii, Izraela. W tym roku UEFA
wprowadziła nowy regulamin awansu do fazy grupowej, i teoretycznie
powinno być łatwiej....Teoretycznie.
No nic, trzeba trzymac kciuki za piłkarzy Wisły
Mecz mozna będzie obejrzeć o godzinie 20 na Polsacie Sport i TV4.
I tu jeszcze o meczu:
www.sport.pl/pilka/1,65057,6821786,Szosta_proba_Wisly__Wreszcie_sie_uda_.html
I tu:
sport.onet.pl/0,1248711,2001854,wiadomosc.html
Pozdro
Krzysztof