Dodaj do ulubionych

Wisły bój o piłkarską Lige Mistrzów:)

15.07.09, 08:21
Czołemsmile

Wakacje w pełni a nasze piłkarskie orły zaczynają batalie o elitarną
Lige Mistrzów.

Mistrz Polski, Wisła Kraków rozpoczyna eliminacje, i na początek
musi pokonać mistrza Estonii, klub o egzotycznej nazwie Levadia
Talin.

Od ponad dekady z okładem żaden klub znad Wisły nie doczłapał do
elitarnej i suto opłacanej fazy grupowej. A rozbijały sie po niej
zespoły ze Słowacji, Norwegii Szwajcarii, Izraela. W tym roku UEFA
wprowadziła nowy regulamin awansu do fazy grupowej, i teoretycznie
powinno być łatwiej....Teoretycznie.

No nic, trzeba trzymac kciuki za piłkarzy Wisłysmile

Mecz mozna będzie obejrzeć o godzinie 20 na Polsacie Sport i TV4.

I tu jeszcze o meczu:

www.sport.pl/pilka/1,65057,6821786,Szosta_proba_Wisly__Wreszcie_sie_uda_.html


I tu:

sport.onet.pl/0,1248711,2001854,wiadomosc.html

Pozdro
Krzysztof
Obserwuj wątek
    • flisy Re: Wisły bój o piłkarską Lige Mistrzów:) 15.07.09, 09:01
      Prędzej własne ucho zobaczę niż nasz zespół w fazie grupowej LM smile
      • kriss67 Re: Wisły bój o piłkarską Lige Mistrzów:) 15.07.09, 09:08
        Czołem Flisysmile

        Oj, może tym razem ucho zobaczyszsmile W końcu kiedys klątwa musi
        zostać zdjetasmile


        Pozdro
        Krzysztof
    • flisy Re: Wisły bój o piłkarską Lige Mistrzów:) 15.07.09, 22:33
      Krzysiu napisze tylko tyle ledwo ledwo 1<>1
      • kriss67 Re: Wisły bój o piłkarską Lige Mistrzów:) 16.07.09, 08:17
        Czołem Flisysmile

        Ech..., chyba ucha jednak nie zobaczyszsad

        I zobacz Flisy, sami sobie jestesmy winni. Nasze kluby w europejskim
        rankingu sa praktycznie na szarym końcu. I jak cała licząca się
        piłkarsko Europa w lipcu zaczyna z wolna trenningi, ładuje
        akumulatory na nowy sezon, gra jakiś bzdetne sparingi, to nasi
        muszą grac o życie z Estończykami...

        Pozdro
        Krzysztof


        Pozdro
        Krzysztof
    • debest3 Re: Wisły bój o piłkarską Lige Mistrzów:) 16.07.09, 17:47
      wyślę na Montelupich rachunek za prąd zmarnowany przez
      telewizor,żeeeeeeeeeeeenaaaaaaaaaaaaaaadaaaaaaaaaaa...rozumiem czemu żadna nasza
      drużyna nie może się przebić do fazy grupowej
    • kriss67 Re: Wisły bój o piłkarską Lige Mistrzów:) 22.07.09, 07:55
      Czołemsmile

      Dzis rewanż. Mistrz Polski krakowska Wisła zagra o zycie z mistrzem
      Estonii, Levadią Talin.

      "Po cudem uratowanym remisie 1:1 w Krakowie już wiadomo, że emocji
      dziś nie zabraknie. Szkoda, że nikt tego nie zobaczy, bo transmisji
      nie będzie ani w telewizji, ani w Internecie.

      Na mecz z Wisłą do Sosnowca Levadia przyjechała autokarem.
      Estończycy dla mistrzów Polski mieli tyle szacunku, że sami
      skazywali się na porażkę jeszcze przed pierwszym gwizdkiem. Jednak z
      każdą minutą spotkania odzyskiwali wiarę w siebie.

      Właściciel estońskiego klubu Wiktor Levada jest Ukraińcem. Kiedyś
      miał w Estonii trzy kluby z główną siedzibą w Maardu, teraz duże
      pieniądze przekazuje tylko na powstałą w 1998 roku Levadię. W
      przeciwieństwie do właściciela Wisły Bogusława Cupiała w zupełności
      wystarczają mu sukcesy na własnym podwórku. Finansuje futbol z
      wdzięczności dla Estonii za to, że pozwoliła mu zarobić miliony na
      handlu stalą. Nie ma mocarstwowych planów, dla niego Wisła
      to “najwyższa europejska półka”. "...

      I całośc:

      www.rp.pl/artykul/60511,338268_Spacer_po_linie.html


      I co Wam kibicowskie serce? Przejdzie Wisła do kolejnej rundy?

      Stawiam, że przejdziesmile

      Pozdro
      Krzysztof
      • flisy Re: Wisły bój o piłkarską Lige Mistrzów:) 22.07.09, 11:50
        Jak zwykle mam nadzieję,ale chyba kolejny raz przyjdzie nam przełknąć gorzka
        pigułkę uncertain
        • kriss67 Re: Wisły bój o piłkarską Lige Mistrzów:) 22.07.09, 12:23
          Czołem Flisysmile

          Cóż nam innego pozostaje. Wierzyc, a wiadomo, co czyni wiarasmile

          I tu jeszcze o meczu o wszystko:

          www.sport.pl/sport/1,65025,6841936,Liga_Mistrzow__Porazka_Wisly_Krakow___katastrofa_i.html
    • kriss67 I z czuba:) 22.07.09, 18:53
      Levadia wykopie Wisłe czy na odwrót? Mam nadzieje, na odwrótsmile

      www.zczuba.pl/zczuba/1,90960,6849060,Levadia___Wisla_Z_czuba_i_na_zywo.html
    • kriss67 I kicha...k...wa:( 22.07.09, 19:53
      To juz niedługo będzie 15 lat, jak nie będzie polskiego klubu w
      fazie grupowej Ligi Mistrzów. I prawie połowe z tego wsyniku bierze
      na siebie Wisła Kraków. Jak nie Gruzini, to ostatni w tabeli
      Norwegowie. Teraz mistrz Estonii pokazał nam miejsce w szeregu....


      K/////wa
      • flisy Re: I kicha...k...wa:( 22.07.09, 20:05
        Krzysiu nie chce mówić >a nie mówiłem< ale to samo ciśnie sie na usta,NASZA
        PIŁKA SIĘGNĘŁA DNA i nic je z tego dna nie jest wstanie wygrzebać,myślę że z
        amatorami z zakładów mięsnych czy rozlewni wody gazowanej z Padwy czy Lancaster
        też byśmy wpie.... dostali.
        • kriss67 Re: I kicha...k...wa:( 22.07.09, 20:09
          Tak z oglądu sytacji wynika Flisy. Daj spokój, kiedy to sie skończy?
          Teraz to możemy grać jak młodszy brat z zespołami z Wysp Owczych...
          • flisy Re: I kicha...k...wa:( 22.07.09, 20:15
            Cha cha Wyspy Owcze nie zasługują na tak niskie traktowanie,może i są słabi w pn
            ale za to graja z sercem,grają tak jak potrafią i nie mażą o czymś nie
            osiągalnym,znają swoje miejsce w szeregu i i się z tym godząsmile
            • kriss67 Re: I kicha...k...wa:( 23.07.09, 10:18
              I popatrz Flisy... Nasze dzielne klubu bija sie cały zeson o majstra
              i miejsca na pudle, tłumacząc sie, że muszą byc wysoko, aby w
              pucharach zaistniec. A potem mamy takie widowisko, lub raczej
              posmiewisko jak wczoraj.
    • kriss67 Wisły katastrofa...:) 23.07.09, 08:09
      Czołemsmile

      Piórem Pana Michała Kołodziejczyka:

      "Polska piłka umiera na raty. Właśnie przyszła pora na zapłacenie
      kolejnej, tej która zaboli najbardziej. Porażki z Realem Madryt,
      Barceloną czy Panathinaikosem Ateny przyjmowane były z pokorą.
      Wyeliminowanie Wisły Kraków w drugiej rundzie kwalifikacji Ligi
      Mistrzów przez Levadię Tallin to wstyd, jakiego jeszcze nie
      przeżyliśmy.

      Estońscy piłkarze zarabiają rocznie tyle, ile ci z Krakowa
      miesięcznie. Nikt nie zna ich nazwisk, nawet nie marzą o tym, że
      zajrzy tu jakiś menedżer z naprawdę wielkiego klubu.

      Na trybunach małego stadionu w Tallinie pojawił się właściciel Wisły
      Bogusław Cupiał. Król polskiego kabla usiadł obok króla estońskiej
      stali Wiktora Lewady – właściciela drużyny gospodarzy. Cupiał kiedyś
      przychodził na większość meczów w Krakowie, ostatnio bywa rzadko.
      Kiedy drużyna świętowała mistrzostwo Polski – był, rok temu w
      Barcelonie na Camp Nou – już nie. "...

      I całość:

      www.rp.pl/artykul/60511,338863_Kompromitacja.html

      Pozdro
      Krzysztof
    • debest3 Re: Wisły bój o piłkarską Lige Mistrzów:) 23.07.09, 21:36
      dzięki Bogu żadna telewizja nie transmitowała tej hańby
      • kriss67 Re: Wisły bój o piłkarską Lige Mistrzów:) 24.07.09, 08:57
        Czołem Debeściakusmile

        Co do braku transmisji zerknij na ciekawy kometraz Pana Rafała Steca:

        rafalstec.blox.pl/2009/07/Jak-zapobiec-nastepnym-pucharowym-kleskom.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka