Dodaj do ulubionych

Tabletki anty

27.12.18, 00:19
Witam lekarz przepisał mi madinette na 3 mies na obfite miesiączki i przerośnięta błona. Mam 40 lat i pierwszy raz będę brała anty. Czy to konieczne. Boję się powikłań z tych tabletek.
Obserwuj wątek
    • Gość: Elani Re: Tabletki anty IP: *.sileman.net.pl 21.03.19, 21:38
      Słuchaj, nie ma się czego obawiać. Jeśli tabletki są dobrze dobrane, to powinno być ok. Ja sama biorę Vibin, przepisał mi je lekarz na podstawie badań i sprawdzają się u mnie bardzo fajnie, wcześniej przy innych też miałam dolegliwości, ale badania hormonalne naprawdę rozjaśniły sprawę.
    • eve_ja Re: Tabletki anty 31.08.19, 17:09
      Są też przepisywane przy cukrzycy. :)
    • a.g9910 Re: Tabletki anty 12.08.20, 14:31
      Witam, ja biorę olifique ale... bywają miesiące gdzie okres i plamienia są po dwa tygodnie, zastanawiam się czy to tak jest przy tych tabletkach?
      teraz trudno dostać się do lekarza, stąd moje pytanie.
    • bonianakonia Re: Tabletki anty 18.03.22, 14:31
      nie wiem czy warto, bo powikłania zawsze są czasem prędzej czasem później. Może przerzuć się na monitor płodności Afrodyta Smart do wyznaczania płodności, to od razu będziesz miec zapis w aplikacji

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka