babaqba
16.04.10, 15:48
Proponuję aby media schowały wreszcie okrwawione jęzory i przestały
chłeptać krew ofiar wypadku lotniczego. Ani to ręka boska, ani symbol,
ani drugi Katyń, ani nie były to elity w prawdziwym znaczeniu tego
słowa. Dajcie ludziom już spokój! Możecie tylko jeszcze podsumować ile
dziesiątków milionów złotych z naszych podatków owe "elity"
przeznaczyły na fetowanie siebie i koszty swoich krokodylich łez.
Prezydent Kaczyński za życia otoczył się bizantyńskim dworem i taki
też będzie miał pogrzeb. Zastaw się a postaw się. To bezpieczne, bo
przecież naszym kosztem. No i zakup luksusowych samolotów dla władz
też będzie ważnym wydatkiem. A co tam, zaciągnie się nowe pożyczki. Ja
swoje dziecko wywożę z kraju, nie wydam go na waszą pastwę, nie
pozwolę mu odpracowywać waszych szaleństw drogie "elity".