zuzkuzazka111 28.03.11, 19:03 Wszystkie teorie spiskowe to bzdura a niektóre zdjęcia prezentowane przez zwolenników teorii spiskowej to niekiedy fotomontaże . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maccard Nie lubię klonów. 28.03.11, 19:22 Wolę oryginały. Nawet jeśli chodzi o zuzkę. Takie podszywanie oznacza, że nie ma się śmiałości stawać pod własnym herbem. Odpowiedz Link Zgłoś
tojabogdan zuzko, wróć, proszę! 28.03.11, 20:21 bez kontrapunktu, jakim jest dla nas P.T. zuzka, to nie ma sensu, jest bezbarwnie, nudnawo, bardziej przypomina ipsację Odpowiedz Link Zgłoś
madameblanka Re: Nie było żadnego zamachu ! 28.03.11, 20:36 > Wszystkie teorie spiskowe to bzdura bluźnisz quazi zuzko! Staniesz za to przed obliczem likwidatora maciory!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gat45 Tego naszej Zuzi zrobić nie pozwolimy. 28.03.11, 20:51 Zgiń przepadnij, maro nieczysta. I ani iskierki w Tobie z tego ognia, który w Prawdziwej Zuźce płonie ! Domagamy się powrotu Prawdziwej Zuźki ! Odpowiedz Link Zgłoś
state.of.independence Re: Tego naszej Zuzi zrobić nie pozwolimy. 28.03.11, 20:58 gat45 napisała: > I ani iskierki w Tobie z tego ognia, który w Prawdziwej Zuźce płonie ! Przebóg, zaliżby czysty spiryt tak w niej płonął? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
gat45 Uffff, jest NASZA Zuźka 28.03.11, 21:51 i nawet coś tam o iskierce pisze. Czyli wszystko OK Odpowiedz Link Zgłoś
state.of.independence Re: Uffff, jest NASZA Zuźka 28.03.11, 21:59 W przyrodzie nic nie ginie, co najwyżej zmienia wątek ;-) Odpowiedz Link Zgłoś