Dodaj do ulubionych

Nie było żadnego zamachu !

28.03.11, 19:03
Wszystkie teorie spiskowe to bzdura a niektóre zdjęcia prezentowane przez zwolenników teorii spiskowej to niekiedy fotomontaże .
Obserwuj wątek
    • maccard Nie lubię klonów. 28.03.11, 19:22
      Wolę oryginały. Nawet jeśli chodzi o zuzkę.

      Takie podszywanie oznacza, że nie ma się śmiałości stawać pod własnym herbem.
      • tojabogdan zuzko, wróć, proszę! 28.03.11, 20:21
        bez kontrapunktu, jakim jest dla nas P.T. zuzka, to nie ma sensu, jest bezbarwnie, nudnawo, bardziej przypomina ipsację
    • madameblanka Re: Nie było żadnego zamachu ! 28.03.11, 20:36

      > Wszystkie teorie spiskowe to bzdura

      bluźnisz quazi zuzko! Staniesz za to przed obliczem likwidatora maciory!!!

    • gat45 Tego naszej Zuzi zrobić nie pozwolimy. 28.03.11, 20:51
      Zgiń przepadnij, maro nieczysta.

      I ani iskierki w Tobie z tego ognia, który w Prawdziwej Zuźce płonie ! Domagamy się powrotu Prawdziwej Zuźki !
      • state.of.independence Re: Tego naszej Zuzi zrobić nie pozwolimy. 28.03.11, 20:58
        gat45 napisała:

        > I ani iskierki w Tobie z tego ognia, który w Prawdziwej Zuźce płonie !

        Przebóg, zaliżby czysty spiryt tak w niej płonął? ;-)
        • gat45 Uffff, jest NASZA Zuźka 28.03.11, 21:51
          i nawet coś tam o iskierce pisze. Czyli wszystko OK
          • state.of.independence Re: Uffff, jest NASZA Zuźka 28.03.11, 21:59
            W przyrodzie nic nie ginie, co najwyżej zmienia wątek ;-)
            • gat45 No wiesz !!!!! 28.03.11, 22:02
              Taka maksyma, akurat na TYM forum :(((

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka