Dodaj do ulubionych

kawa non stop

06.09.04, 07:08
ile kawy mozna wypic bez WIEKSZYCH szkod? ja rano pije 5 kubkow kawy i potem
gnam do starbucksa....i czesto jeszcze po kolacji wypije grande cappucino...
nie mam problemow ze snem ani z niczym innym, czy to szkodzi na cos jesli sie
zle nie czuje?
Obserwuj wątek
    • bimbalimba Re: kawa non stop 08.09.04, 01:29
      jak sie dobrze czujesz to pij ile lubisz .... prewencyjnie bierz magnez w
      tabletkach i witaminy bo kawa wyplukuje /chociaz musze przyznac ze 5 kubkow z
      rana to dosyc duzo- to jak 5 espresso w europie? ja bym chyba dostal
      szcekoscisku ;] /
      • mijaczek Re: kawa non stop 08.09.04, 22:55
        pijesz z kofeina czy bez?
        Mia
        • fairy5 Re: kawa non stop 09.09.04, 22:49
          z kofeina.
          dzieki bimbalimba, kupilam sobie ostatnio centrum sprawdze czy ma magnez...
          • lusia22 Re: kawa non stop 15.09.04, 18:36
            nie przejmuj sie ja pije podobna ilosc rano bo inaczej bym nie wstala do pracy
            a potem srednio kubek na godzine, nie wazne co byle bylo czarne. Magnezem nie
            mam sie zamiaru zamartwiac.
            • magdalena18 Re: kawa non stop 15.09.04, 19:13
              lusia22 napisała:

              > nie przejmuj sie ja pije podobna ilosc rano bo inaczej bym nie wstala do
              pracy
              > a potem srednio kubek na godzine, nie wazne co byle bylo czarne. Magnezem nie
              > mam sie zamiaru zamartwiac.

              Domyslam sie , ze te 5 kubkow kawy rano przed wstaniem przynosza Ci do lozka.
              Troche Ci zazdroszcze bo ja przestalam pic kawe choc bardzo lubie, gorzka i
              mocna.Poczulam, ze mi szkodzi zbyt duza jej ilosc.
              • lusia22 Re: kawa non stop 15.09.04, 19:59
                zle zrozumiales, Magdalenie, jak zegar dzwoni to sciagam sie z lozka marzac o
                kubku kawy. A potem to jeden po drugim, bo inaczej nie przezylabym dnia.
                • magdalena18 Re: kawa non stop 15.09.04, 20:34
                  lusia22 napisała:

                  > zle zrozumiales, Magdalenie, jak zegar dzwoni to sciagam sie z lozka marzac o
                  > kubku kawy. A potem to jeden po drugim, bo inaczej nie przezylabym dnia.

                  Ja jestem -as plec zenska.
                  Nienawidze budzikow bo kiedys wstawalam o 5 rano i nadal mam lekki uraz.
                  ja pol przytomna ide pod prysznic, bardzo pomaga i stawia na nogi.
                  marze o kawie
                  • fairy5 Re: kawa non stop 15.09.04, 20:54
                    troche mi lepiej :-) dopuki mi nie szkodzi bede pila..
                    dzieki,
                    fairy z kubkiem kawy
    • zettrzy Re: kawa non stop 15.09.04, 21:23
      podobno codzienne picie kawy poprawia prace serca
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka